MANAŽER KVALITY

Místo práce
Slovenská 545, Sokolov
Druh pracovního poměru
HPP
Termín nástupu
Dle dohody

O pozici

Manažer kvality zodpovídá za tvorbu, řízení a rozvoj systému kvality, optimalizuje procesy managementu kvality, prosazuje a aplikuje moderní metody a nástroje managementu kvality v celé organizaci, zodpovídá za tvorbu interních směrnic a norem systému kvality a zajišťuje jejich dodržování.

Náplň práce

Budete spolupracovat s vedením nemocnice a PH CZ na koordinaci externích certifikací a akreditací

v oblasti kvality a bezpečí a norem ISO.

Jedna z činností pro Vás bude provádění interních auditů kvality a bezpečí podle stanoveného plánu

a podle konkrétních rizik jednotlivých pracovišť, vyhodnocování výsledků a předávání je řediteli nemocnice a odboru kvality a procesního řízení PH CZ.

Budete spolupracovat s ředitelkou ošetřovatelského úseku v oblasti odborného řízení ošetřovatelské péče a vytvářet odborné standardy a postupy.

Budete mít pravomoc vstupovat na jednotlivá oddělení za účelem provádění analýz  a vnitřních auditů.

Nabízíme

dlouhodobou perspektivní spolupráci;

individuální přístup při hledání optimální formy spolupráce;

odpovídající mzdové ohodnocení;

podporu osobního rozvoje; realizaci v oboru;

přátelské pracovní prostředí;

příspěvek na stravné do výše 500,- Kč měsíčně formou karty Benefit Plus

nadstandartní benefity pro zaměstnance (5 týdnů dovolené, závodní stravování, slevy na kulturní, sportovní, relaxační a jiné akce, slevy na zdravotnické i jiné služby).

Požadujeme

SŠ, VŠ, VOŠ v oboru všeobecná sestra dle vyhl.96/2004 Sb.;

praxe v oblasti managementu kvality výhodou;

kvalifikace v oboru managementu kvality výhodou;

dobré organizační a analytické schopnosti;

osobnostní předpoklady pro individuální práci;

velmi dobré komunikační schopnosti a vstřícnost; loajalitu k zaměstnavateli;

zdravotní způsobilost a bezúhonnost.

výborná znalost MS Office (Word, Excel)

Informace o výběrovém řízení

Nástup dle dohody

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení (nejedná se o zástup MD/RD)

Místo výkonu práce: Sokolov.

POSTUP PRO PŘIHLÁŠENÍ DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ:

Motivační dopis a životopis prosím doručte v termínu do 31. 01. 2023 včetně:
osobně na personálním oddělení nebo;
poštou na adresu Nemocnice Sokolov, Personální oddělení, Slovenská 545, 356 01 Sokolov nebo;
e-mailem na adresu: petra.sauflova@nemocnicesokolov.cz

Bližší informace naleznete také na www.nemocnicesokolov.cz

  • Povolené typy souborů: doc, docx, pdf, Max. velikost: 32 MB.
  • Povolené typy souborů: doc, docx, pdf, Max. velikost: 10 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.