Praktická /všeobecná sestra a všeobecná sestra s ARIP na oddělení NIP

Místo práce
U Vršovického nádraží 5, Praha 10
Druh pracovního poměru
HPP
Termín nástupu
ihned nebo dohodou

O pozici

Nabízíme práci v pohodovém kolektivu, velmi příjemné a moderní pracovní prostředí a mnoho zaměstnaneckých benefitů.

V případě zájmu, prosím, kontaktujte naši personalistku Mgr. Miladu Sruji na emailu personalni@nemocnicevrsovice.cz nebo nám rovnou zašlete životopis.

Náplň práce

  • Odborná ošetřovatelská práce a péče o pacienty s podporou dýchání – ventilace(péče o 4 pacienty)
  • Práce ve směnném režimu
  • Příjemně velký velmi pohodový a profi tým lékařů a sester jak v ambulancích tak i v lůžkové části naší nemocnice
  • Zodpovědná práce, která dává smysl
  • Rádi Vás podpoříme v zájmu získat specializaci a další vzdělávání

Nabízíme

  • Práce na špičkovém pracovišti s navazující rehabilitací
  • Zázemí skvěle fungující multioborového zdravotnického zařízení ve skupině nemocnic Penta Hospitals CZ
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Velmi motivující odměňování dle dosažené kvalifikace a odborné zkušenosti
  • Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů dle interních pravidel zaměstnavatele:
  • Flexi-Pass v hodnotě 700 Kč měsíčně, příspěvek na dovolenou 10 000 Kč/rok
  • Placené volno na vzdělávání a maximální podpora vzdělávání
  • Dovolená na zotavenou 5 týdnů
  • Příspěvek na stravování formou stravenek
  • Příspěvek na penzijní připojištění, životní připojištění
  • Příspěvek na dětské tábory
  • Bezúročná půjčka

Požadujeme

  • Odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
  • Odbornou kvalifikaci a vzdělání v oboru ARIP, popř. vás rádi podpoříme v dalším vzdělávání pro tuto specializaci
  • Uvítáme zkušenou všeobecnou sestru, ale dokážeme podpořit v rozvoji i všeobecnou sestru – absolventa
  • Spolehlivost, zodpovědnost a výborné organizační a komunikační dovednosti
  • Profesionální přístup, osobní motivaci, zájem o osobní rozvoj a další vzdělávání
  • Povolené typy souborů: doc, docx, pdf, Max. velikost: 32 MB.
  • Povolené typy souborů: doc, docx, pdf, Max. velikost: 10 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.