VŠEOBECNÁ SESTRA PRO MOJIP

Místo práce
Nemocnice Ostrov
Druh pracovního poměru
HPP, plný úvazek, směny
Termín nástupu
ihned nebo dle dohody
Nabízený plat (brutto)
individuální

O pozici

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr, plný úvazek, směnný provoz

Náplň práce

  • Na oddělení poskytujeme specializovanou péči pacientům v těžkých a život ohrožujících stavech, v případě akutních nebo chronických poruch funkce nebo selhání kteréhokoliv orgánového systému

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • příjemné a moderní pracoviště
  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu
  • možnost plné realizace v oboru a podporu osobního rozvoje
  • příspěvek na ubytování v rámci stěhování až do výše 3.500,-Kč/měsíčně po dobu 3 let (výplata dle nastavených pravidel)
  • dotované závodní stravování + příspěvek na stravu až 600 Kč měsíčně formou karty Benefit Plus a další zaměstnanecké benefity

Požadujeme

  • SZŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru Všeobecná sestra
  • specializační studium v interním oboru výhodou – není podmínkou
  • bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • empatie, samostatnost, trpělivost
  • spolehlivost a profesionální přístup

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

Vzdělání v oboru

Počítačové znalosti - uživatel

  • uživatelská znalost práce na PC

Kontakt

  • osobně na personálním oddělení: Michaela Jirkovská, tel. 608 070 839, 353 364 312
  • e-mail: michaela.jirkovska@nemocniceostrov.cz
  • písemně na adresu: Nemocnice Ostrov, Personálním oddělení, U Nemocnice 1161, 363 01 Ostrov