Důležité oznámení

I PŘES AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ NADÁLE POSKYTUJEME PÉČI, KTEROU POTŘEBUJETE.

Vážení pacienti,

naše nemocnice jsou i přes aktuální opatření vlády České republiky připraveny nadále poskytovat péči, kterou potřebujete. Pokud budete do naší nemocnice cestovat z jiného okresu, nezapomeňte si s sebou prosím vzít potvrzení o plánované návštěvě lékaře, ať už ve formě žádanky na vyšetření, papírové kartičky s termínem nebo potvrzující SMS zprávy s termínem. Pokud tuto žádanku či potvrzení u sebe nemáte, kontaktujte prosím danou ordinaci/ambulanci, aby Vám je vystavili. Kontakty na https://www.pentahospitals.cz/nemocnice-sokolov/zdravotnicke-sluzby/ nebo telefonním čísle 352 520 111.


 

Nemocnice Sokolov

Nemocnice Sokolov disponuje širokou škálou oborů, které umožní klientům poskytnout základní péči až po vysoce specializovanou. Komplexnost nemocnice umožní klientům řešit jejich zdravotní potíže po celou dobu léčení v jednom zařízení.

 
 

Zdravotnické služby

Filtrovat:     Ambulance Oddělení Lékař

  •  

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Novinky

Sokolovští hokejisté se rozhodli darovat život

Hráči hokejového Baníku Sokolov se rozhodli přispět k vylepšení nepříznivé zdravotní situace v Karlovarském kraji. Darovali krevní plazmu.

Více...

I přes aktuální opatření nadále poskytujeme péči, kterou potřebujete

Potřebujete ošetřit? Máte naplánované vyšetření? Naše nemocnice poskytuje zdravotní péči bez omezení!

Více...

Nová magnetická rezonance v Nemocnici Sokolov slibuje zkrácení čekací doby na vyšetření

Přesněji - nejen zkrácení čekací doby, ale i přesnější výsledky slibuje nový přístroj Magnetom AVANTO Fit, který Nemocnice Sokolov pořídila ke konci roku za necelých 16 milionů korun. Během vánočních svátků proběhla instalace a v polovině ledna už bude sloužit pacientům.

Více...