Důležité oznámení

I PŘES AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ NADÁLE POSKYTUJEME PÉČI, KTEROU POTŘEBUJETE.

Vážení pacienti,

naše nemocnice jsou i přes aktuální opatření vlády České republiky připraveny nadále poskytovat péči, kterou potřebujete. Pokud budete do naší nemocnice cestovat z jiného okresu, nezapomeňte si s sebou prosím vzít potvrzení o plánované návštěvě lékaře, ať už ve formě žádanky na vyšetření, papírové kartičky s termínem nebo potvrzující SMS zprávy s termínem. Pokud tuto žádanku či potvrzení u sebe nemáte, kontaktujte prosím danou ordinaci/ambulanci, aby Vám je vystavili. Kontakty na https://www.pentahospitals.cz/nemocnice-sokolov/zdravotnicke-sluzby/ nebo telefonním čísle 352 520 111.


 

Nemocnice Sokolov

Nemocnice Sokolov disponuje širokou škálou oborů, které umožní klientům poskytnout základní péči až po vysoce specializovanou. Komplexnost nemocnice umožní klientům řešit jejich zdravotní potíže po celou dobu léčení v jednom zařízení.

 
 

Zdravotnické služby

Filtrovat:     Ambulance Oddělení Lékař

  •  

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Novinky

Krásné prožití svátků jara!

Více...

Spotřeba kyslíku v nemocnici zatím stále neklesá.

Enormní spotřeba kyslíku v Nemocnici Sokolov si vyžádala montáž odpařovače. Instalace proběhla během jediného dne.

Více...

Očkovací místo v Sokolově navýší počet očkovaných pacientů na 400 denně

V pondělí 15.3.2021 se otevřou brány nového velkokapacitního očkovacího místa v kostele sv.Antonína Paduánského (bývalém klášteře) v Sokolově. Očkovací místo se tam přesune ze sokolovské nemocnice.

Více...