Radiologický asistent

Místo práce
Ostrov

Druh pracovního poměru
HPP, DPP

Termín nástupu
Ihned

Nabízený plat (brutto)

Náplň práce, právomoci a odpovědnosti

Nemocnice Ostrov – perspektivní, certifikované a ekonomicky stabilní soukromé zdravotnické zařízení oceněné jako nejlepší nemocnice v kraji nabízí možnost zaměstnání na pozici radiologický asistent.

Informace o výběrovém řízení

Nabízíme: - motivující mzdové ohodnocení (výplata dle nastavených pravidel) - zajímavou a zodpovědnou práci - možnost plné realizace v oboru, podporu osobního rozvoje - 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké benefity - možnost příspěvku na ubytování v rámci stěhování až do výše 3.500,-Kč/měsíčně po dobu 3 let (výplata dle nastavených pravidel)

Pozícii vyhovují uchadzači se vzdelaním

Požadavky: - SZŠ v oboru radiologický laborant nebo VOŠZ, VŠ v oboru radiologický asistent - bezúhonnost a zdravotní způsobilost - samostatnost, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost - korektní a vstřícné chování a vystupování - iniciativa a profesionální přístup - loajalita