VŠEOBECNÁ SESTRA pro Oddělení jednodenní ortopedické péče

Místo práce
Nemocnice Ostrov
Druh pracovního poměru
HPP, plný úvazek, směny
Termín nástupu
ihned nebo dle dohody
Nabízený plat (brutto)
individuální

Náplň práce

Péče o pacienty přijaté k operačním výkonům v celkové anestezii a k ambulantním výkonům.

Nabízíme

  • zajímavou a zodpovědnou práci v příjemné pracovním prostředí
  • motivující mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování, příspěvek na stravu až 600 Kč měsíčně formou karty Benefit Plus
  • možnost příspěvku na ubytování v rámci stěhování až do výše 3.500, -Kč/měsíčně po dobu 3 let

Požadujeme

• SZŠ obor zdravotní/všeobecná sestra, VOŠZ, VŠ všeobecná sestra; ošetřovatelství
• specializační studium v oboru Perioperační péče výhodou – není podmínkou
• bezúhonnost a zdravotní způsobilost
• empatie, samostatnost, pracovitost, trpělivost, spolehlivost a zodpovědnost
• aktivita a profesionální přístup, korektní a vstřícné chování a vystupování

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

Vzdělání v oboru

Počítačové znalosti - uživatel

základní znalost na PC

Kontakt

Bližší informace:
Michaela Jirkovská – personalistka pro ošetřovatelský úsek
telefon: 608070839, e-mail: michaela.jirkovska@nemocniceostrov.cz, Personální oddělení, U Nemocnice 1161, 363 01 Ostrov