Praktická sestra pro pracoviště NIP

Místo práce
Žižkova 282, Český Brod
Druh pracovního poměru
HPP, lze i zkrácený úvazek

O pozici

Nemocnice ANESAN s.r.o. soukromé zdravotnické zařízení s dlouhou a vysoce odbornou zkušeností v následné intenzivní péči nabízí práci v pracovně a lidsky velmi dobře sladěném kolektivu. Naleznete u nás příjemné pracovní prostředí a velmi cílené zapracování na specializovaném pracovišti s osobním zájmem mentora na úspěchu Vašeho zapracování (podpora intenzivního zapracování min. 1 měsíc a déle).

Náplň práce

Co Vás u nás čeká?

  • Odborná ošetřovatelská práce a péče o pacienty s podporou dýchání – ventilace
  • Práce ve směnném režimu
  • Profi tým lékařů a sester, stabilní tým sanitářů
  • Zodpovědná práce, která dává smysl
  • Rádi Vás podpoříme v zájmu dalšího vzdělávání
  • Čeká nás další rozšíření péče v počtu lůžek a modernizace stávajících prostor

Nabízíme

Co Vám rádi nabídneme?

  • Práce na špičkovém pracovišti s komplexní péčí o naše pacienty
  • Zázemí skvěle fungující zdravotnického zařízení ve skupině nemocnic Penta Hospitals CZ
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Motivující odměňování dle dosažené kvalifikace a odborné zkušenosti
  • Náborový příspěvek 50 000 Kč/ 100 000 Kč
  • Podpora vzdělávání
  • Dovolená na zotavenou 5 týdnů
  • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
  • Zvýhodněná půjčka pro zaměstnance v obtížné situaci
  • Významná kapacita pomocného ošetřovatelského personálu, která umožní sestře konat opravdu odbornou ošetřovatelskou práci a výkony
  • Flexibilita a vstřícnost při plánování směn (provozní požadavky)

Požadujeme

Co budete pro možnost práce na této pozici potřebovat?

  • Odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
  • Uvítáme zkušenou sestru, ale dokážeme podpořit v rozvoji i sestru – absolventa
  • Spolehlivost, zodpovědnost a výborné organizační a komunikační dovednosti
  • Profesionální přístup, osobní motivaci, zájem o osobní rozvoj a další vzdělávání

Oops! We could not locate your form.