VŠEOBECNÁ SESTRA – ODDĚLENÍ NÁSLEDNÉ PÉČE

Místo práce
Nemocnice Ostrov
Druh pracovního poměru
HPP, plný úvazek, směny
Termín nástupu
ihned nebo dle dohody
Nabízený plat (brutto)
dle dohody

O pozici

  • práce na hlavní pracovní poměr, ve směnném provozu

Náplň práce

Péče o pacienty, jejichž zdravotní stav je stabilizovaný, mají stanovenou diagnózu, a u kterých došlo ke zvládnutí akutního onemocnění, a u nichž nelze očekávat zvrat stability zdravotního stavu vyžadujícího akutní lůžkovou péči, a jejichž léčebný postup nevyžaduje náročnou medikamentózní léčbu.

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr  ve směnném provozu
  • práci v příjemném kolektivu na moderním pracovišti
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity + příspěvek na stravu až 600 Kč měsíčně formou karty Benefit Plus

Požadujeme

  • SZŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru Všeobecná sestra
  • bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • empatie, trpělivost, spolehlivost
  • aktivita, profesionální a zodpovědný přístup

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

Počítačové znalosti - uživatel

  • uživatelská znalost práce na PC

Kontakt

  • osobně na personálním oddělení: Michaela Jirkovská, tel. 608 070 839, 353 364 312
  • e-mail: michaela.jirkovska@nemocniceostrov.cz
  • písemně na adresu: Nemocnice Ostrov, Personálním oddělení, U Nemocnice 1161, 363 01 Ostrov