FYZIOTERAPEUT/KA – ambulantní & lůžková péče

Druh pracovního poměru
HPP

O pozici

Nemocnice Vršovice a.s. soukromé zdravotnické zařízení s dlouholetými zkušenostmi a vysoce odborným přístupem přivítá do svého fyzioterapeutického a rehabilitačního týmu nového kolegu / kolegyni na pozici

FYZIOTERAPEUT / FYZIOTERAPEUTKA v kombinaci péče na ambulanci i na lůžkovém oddělení.

Nabízíme práci v pohodovém kolektivu, velmi příjemné pracovní prostředí a mnoho zaměstnaneckých benefitů.

Dokážeme nabídnout flexibilní pracovní úvazek od 0,75(tj. od 30 hodin /týden) a motivující odměňování v úrovni měsíční hrubé mzdy v rozsahu 35 000-55 000 v závislosti na délce pracovní zkušenosti a především dosaženého stupně odborné kvalifikace.

V případě zájmu, prosím, kontaktujte naši personalistku Mgr. Miladu Sruji na emailu personalni@nemocnicevrsovice.cz nebo nám rovnou zašlete životopis.

Náplň práce

Co Vás u nás čeká?

  • Skvělý vedoucí /manager, kterému na Vás bude záležet
  • Výborně vybavená fyzioterapeutická pracoviště jak v ambulantní části tak i ve spolupráci s lůžkovým oddělením
  • Vysoce odborná a zodpovědná práce, která dává smysl.
  • Rádi Vás podpoříme v zájmu získat specializaci a v dalším vzdělávání.
  • Excelentní pracovní týmy a na zaměstnance orientovanou příjemnou pracovní atmosféru.

Nabízíme

Co Vám rádi nabídneme?

  • Práci na špičkových pracovištích Nemocnice Vršovice
  • Zázemí výborně fungující multioborového zdravotnického zařízení ve skupině Penta Hospitals CZ
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Velmi motivující odměňování dle dosažené kvalifikace a odborné zkušenosti
  • Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů dle interních pravidel zaměstnavatele:
  • Cafeterie Benefit Plus v hodnotě 700 Kč měsíčně, příspěvek na dovolenou 10 000 Kč/rok
  • Placené volno na vzdělávání a maximální podpora vzdělávání
  • Dovolená na zotavenou 5 týdnů
  • Příspěvek na stravování formou e-stravenek
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněná půjčka pro zaměstnance v obtížné životní situaci

Požadujeme

Co budete pro možnost práce na této pozici potřebovat?

  • Odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. k výkonu zdravotnických nelékařských povolání
  • VŠ vzdělání v oboru fyzioterapie
  • Výborné komunikační dovednosti pro zajištění odpovídající odborné a vysoce kvalitní péče o pacienta
  • Empatii při práci s pacienty jak na lůžku tak i v ambulantní péči
  • Týmového ducha a schopnost vzájemné spolupráce
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Profesionální přístup a osobní motivaci
  • Povolené typy souborů: doc, docx, pdf, Max. velikost: 32 MB.
  • Povolené typy souborů: doc, docx, pdf, Max. velikost: 10 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.