Podřipská nemocnice s poliklinikou Roudnice n. L., s.r.o.

Naše nemocnice poskytuje péči nejen pro spádový region Roudnice nad Labem a okolí, ale má význam i pro celý Ústecký kraj. Snažíme se stále rozšiřovat spektrum svých služeb včetně jejich kvality a modernizovat vybavení nemocnice.

 
 

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ

Vážení pacienti, návštěvníci nemocnice,

v souladu s Mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví, platných od 12. 4. 2021, Vás chceme informovat, že i nadále platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v roudnické nemocnici.

Výjimku z tohoto opatření mají:

  • blízká osoba u porodu 
  • návštěvy nezletilých pacientů
  • návštěvy pacientů s omezenou svéprávností 
  • návštěvy pacientů v terminálním stádiu nemoci

O povolení mimořádné návštěvy je možno zažádat prostřednictvím recepce v době od 7:00 do 16:00 hodin na tel. číslech 416 858 111, 416 858 112 nebo  416 858 247

Ochrana dýchacích cest:

Dále Vás chceme upozornit, že v souladu s mimořádnými opatřeními o ochraně dýchacích cest, mohou být tyto návštěvy povoleny pouze při použití respirátoru min. FFP 2 nebo KN 95 bez výdechového ventilu ve všech prostorách roudnické nemocnice.

Děkujeme, že chráníte naše hospitalizované pacienty i personál nemocnice

 

 

OČKOVÁNÍ PROTI ONEMOCNĚNÍ COVID-19 PRO VEŘEJNOST

Naše nemocnice zahájila od 3. března 2021 očkování proti onemocnění covid-19 pro veřejnost. Očkovací místo je umístěno ve 2. patře polikliniky v prostoru OKBH. Zájemci o očkování (osoby starší 70 let) se musí zaregistrovat online prostřednictvím Centrálního rezervačního systému: zde.

Pro rychlejší administrativní zpracování si můžete stáhnout a vyplnit formulář „Informovaný souhlas s aplikací očkovací látky COVID-19“: zde.

Provozní doba: pracovní dny 10:00 – 16:00 hodin, víkendy a svátky 8:00 – 15:00 hodin

Informace pro očkované 

 

 

ODBĚROVÉ MÍSTO: PCR testy pro samoplátce a antigenní testy

Objednání termínu (PCR testy – pro samoplátce, antigenní testy): zde

!!! K otestování PCR na podnět KHS nebo praktického lékaře můžete využít nejbližší registrovaná odběrová místa, která najdete na webu KHS http://www.khsusti.cz/ (Litoměřice, Štětí).

 

 

Zdravotnické služby

Aktuálně

Poděkování dobrovolníkům Českého červeného kříže

V říjnu 2020 byla vyčleněna stanice interního oddělení PNsP Roudnice nad Labem pro specifickou péči o pacienty hospitalizované s onemocněním Covid-19. Ošetřovatelská péče je zde týmová, multidisciplinární, vyžadující empatický a holistický přístup zdravotnických pracovníků k individuálním potřebám každého pacienta. Ošetřovatelský personál si často své emoce, související s poskytováním náročné péče o pacienty, přenášel po skončení pracovní doby do domácího prostředí, kde musel plnit svou roli v rámci rodiny. Nejen z daných důvodů rozšířil skupinu pracovníků interního oddělení Mobilní tým Českého červeného kříže, který pod odborným dohledem našich zdravotnických pracovníků pečuje o hospitalizované pacienty s onemocněním Covid-19.

Více...

Nej miminko zná vítězku za měsíc březen

Vítězkou Nej miminka za měsíc březen se stala Vendula Rygálová, která získala kosmetický balíček od Hipp kosmetiky. Gratulujeme a přejeme hodně zdraví!

Více...

Roudnická nemocnice přijme všeobecné sestry

Podřipská nemocnice v Roudnici nad Labem plánuje rozšíření poskytované zdravotní péče a nabízí práci všeobecným a praktickým sestrám. Uplatnění u nás najdou jak sestry s praxí, tak i čerstvé absolventky. Pokud chcete pracovat ve stabilní nemocnici, v malém, ale příjemném a sehraném kolektivu, připojte se k našemu týmu. Nabízíme atraktivní platové ohodnocení a firemní benefity, dokážeme vyjít vstříc vašim požadavkům, co se týče velikosti úvazku a pracovního rozvrhu a budeme podporovat váš odborných rozvoj a vzdělávání.

Více...

KONTAKTUJTE NÁS

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.