Nemocnice Roudnice nad Labem

Naše nemocnice poskytuje péči nejen pro spádový region Roudnice nad Labem a okolí, ale má význam i pro celý Ústecký kraj. Snažíme se stále rozšiřovat spektrum svých služeb včetně jejich kvality a modernizovat vybavení nemocnice.

 
 

OČKOVÁNÍ PROTI COVIDU-19

Vážení,

dovolujeme si Vás informovat o tom, že jsme spustili registraci prostřednictvím stránek MZČR k očkování 3. a 4. dávkou proti COVID-19. Očkování bude zahájeno dne 1.9.2022.

Všichni zájemci se musí objednat prostřednictvím Centrálního rezervačního systému Ministerstva zdravotnictví. Registrovat se můžete zde.

Děkujeme

Omezení návštěv u hospitalizovaných pacientů

Aktuální informace k návštěvám u hospitalizovaných pacientů platná od 04.08.2022:

Návštěvy hospitalizovaných pacientů jsou omezeny na středu a neděli od 14:00 do 16:00 hodin při splnění následující podmínky:

Návštěva musí mít po celou dobu nasazen respirátor třídy FFP2 (KN95) bez výdechového ventilu a respektuje pokyny zdravotnického personálu, který reaguje na vývoj aktuální epidemiologické situace.

Očkovací centrum - znovuotevření od 1. 9. 2022

dovolujeme si Vás informovat, že od 1. 9. 2022  budeme opět v Nemocnici Roudnice nad Labem očkovat proti nemoci Covid-19.

V září se bude očkovat 1x týdně ve čtvrtek, tedy 1.9., 8.9., 15.9., 22.9., 29.9. V případě vyššího zájmu budeme samozřejmě termíny přidávat. Očkování bude probíhat ve 2. patře naší nemocnice u laboratoře.

Všichni zájemci se musí objednat prostřednictvím Centrálního rezervačního systému Ministerstva zdravotnictví (https://crs.uzis.cz/) stejně jako na první a druhou dávku, kde si vyberou místo očkování Nemocnice Roudnice nad Labem. Vyčkají na PIN2, kterým si následně vyberou nabízený termín k očkování.

 

Plicní oddělení - odchod lékařky

Vážení pacienti,
dovolujeme si vás informovat, že k 30. 4. 2022 odchází z plicního oddělení na vlastní žádost paní doktorka MUDr. Blanka Vaňková.

V případě zdravotních komplikací po tomto termínu se prosím obraťte na svého praktického lékaře či svou zdravotní pojišťovnu s doporučením na jiné plicní oddělení.

Děkujeme za pochopení.

Zdravotnické služby

Aktuálně

Dvě sestry a jedna sestřenice - 40 let v nemocnici

Za zdmi nemocnice se každý den odehrávají desítky příběhů. Hlavními hrdiny jsou v nich naši pacienti, jejich rodiny i náš personál. Příběh Dany, Jaroslavy a Zdeňky je přesto v něčem výjimečný. Trvá totiž už téměř čtyřicet let. Na počátku byl dědeček cukrovkář a holka, která nevěděla, jakým směrem se v životě vydat. A podle všeho si nakonec vybrala tu nejlepší cestu...

Více...

Gama sonda, přesná metoda pro prsní vyšetření i šetrnou operativu

Pokud je karcinom prsu včas diagnostikován, šance na jeho úspěšnou léčbu se zásadně zvyšuje. V naší nemocnici se na problematiku prsní operativy specializuje lékařka chirurgického oddělení Petra Jakeš. Na co by si ženy měly dát pozor, jak léčba probíhá a proč si Petra vybrala zrovna tak náročný obor jako je chirurgie? I na to najdete odpověď v našem rozhovoru.

Více...

Online registrace k porodu – stále pro Vás zlepšujeme služby!

Registraci k porodu můžete již nyní provést z pohodlí domova, stačí pouze vyplnit krátký dotazník na webových stránkách naší porodnice - https://www.pentahospitals.cz/nemocnice-roudnice/gynekologie-dotaznik/

Více...

KONTAKTUJTE NÁS

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.