Podřipská nemocnice s poliklinikou Roudnice n. L., s.r.o.

Naše nemocnice poskytuje péči nejen pro spádový region Roudnice nad Labem a okolí, ale má význam i pro celý Ústecký kraj. Snažíme se stále rozšiřovat spektrum svých služeb včetně jejich kvality a modernizovat vybavení nemocnice.

 
 

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ

Vážení pacienti, návštěvníci nemocnice,

v souladu s Mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví, platných od 12. 4. 2021, Vás chceme informovat, že i nadále platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v roudnické nemocnici.

Výjimku z tohoto opatření mají:

  • blízká osoba u porodu 
  • návštěvy nezletilých pacientů
  • návštěvy pacientů s omezenou svéprávností 
  • návštěvy pacientů v terminálním stádiu nemoci

O povolení mimořádné návštěvy je možno zažádat prostřednictvím recepce v době od 7:00 do 16:00 hodin na tel. číslech 416 858 111, 416 858 112 nebo  416 858 247

Ochrana dýchacích cest:

Dále Vás chceme upozornit, že v souladu s mimořádnými opatřeními o ochraně dýchacích cest, mohou být tyto návštěvy povoleny pouze při použití respirátoru min. FFP 2 nebo KN 95 bez výdechového ventilu ve všech prostorách roudnické nemocnice.

Děkujeme, že chráníte naše hospitalizované pacienty i personál nemocnice

 

 

OČKOVÁNÍ PROTI ONEMOCNĚNÍ COVID-19 PRO VEŘEJNOST

Naše nemocnice zahájila od 3. března 2021 očkování proti onemocnění covid-19 pro veřejnost. Očkovací místo je umístěno ve 2. patře polikliniky v prostoru OKBH. Zájemci o očkování (osoby starší 70 let) se musí zaregistrovat online prostřednictvím Centrálního rezervačního systému: zde.

Pro rychlejší administrativní zpracování si můžete stáhnout a vyplnit formulář „Informovaný souhlas s aplikací očkovací látky COVID-19“: zde.

Provozní doba: pracovní dny 10:00 – 16:00 hodin, víkendy a svátky 8:00 – 15:00 hodin

Informace pro očkované 

 

 

ODBĚROVÉ MÍSTO: PCR testy pro samoplátce a antigenní testy

Objednání termínu (PCR testy – pro samoplátce, antigenní testy): zde

!!! K otestování PCR na podnět KHS nebo praktického lékaře můžete využít nejbližší registrovaná odběrová místa, která najdete na webu KHS http://www.khsusti.cz/ (Litoměřice, Štětí).

 

 

Zdravotnické služby

Aktuálně

krásný Mezinárodní den sester 🍀

Milé sestřičky, děkujeme za vaši náročnou práci, přejeme vám krásný Mezinárodní den sester 🍀

Více...

V roudnické porodnici se narodilo 200. miminko!

Dne 27.4.2021 v 8:14 hodin se v naší porodnici narodilo 200. miminko! Tím vyvoleným jubilejním miminkem je holčička a jmenuje se Elen. Rodičům děkujeme za důvěru a přejeme hodně zdraví!

Více...

Nová ''Linka poradenství ženám''

Milé ženy, milé maminky, od 10.5. jsme pro Vás připravili novou službu, Linku poradenství ženám. Telefonická linka bude sloužit pro Vaše dotazy spojené s těhotenstvím, porodem a kojením.

Více...

KONTAKTUJTE NÁS

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.