Lepší péče každý den

MUDr. Alan Plocek, lékař interního oddělení

Nemocnice Roudnice nad Labem

Nemocnice nabízí  pacientům široké spektrum zdravotnických služeb – od ambulantních specialistů, přes akutní medicínu až po péči následnou. Poskytujeme péči nejen pro spádový region Roudnice nad Labem a okolí, ale máme význam i pro celý Ústecký kraj a Prahu. Snažíme se stále rozšiřovat spektrum svých služeb včetně jejich kvality a modernizovat vybavení nemocnice.

Naši zaměstnanci Naši zaměstnanci
Kvalita péče Kvalita péče
Naše zodpovědnost Naše zodpovědnost

Oddělení a ambulance

Kromě špičkové porodnice, naleznete v nemocnici chirurgii, internu, gynekologii, ARO, LDN, lůžka NIP a rehabilitační oddělení. V neposlední řadě mohou pacienti využít řady zdejších specializovaných ambulancí, radiodiagnostiky i laboratoře s odběrovou ambulancí. Dále také sociální služby, Domácí péči Anežka a denní stacionář.

Pacienti a návštěvy

Vše potřebné, co potřebujete vědět před hospitalizací či návštěvou, se dozvíte v sekci Pacienti a návštěvy.

Kariéra

V současnosti má nemocnice cca 400 stálých zaměstnanců. Pokud Vás naše nemocnice oslovila a rádi byste s námi spojili svoji profesní budoucnost, níže najdete aktuálně volná místa pro zdravotnické i nezdravotnické profese.

Kontaktujte nás

Máte pro nás nějakou otázku či třeba nápad na zlepšení? Rádi si jej přečteme. V případě akutních dotazů však doporučujeme kontaktovat recepci nemocnice telefonicky.

Napište nám