Lepší péče každý den

Lepší péče každý den

M.D. Sergei Strukov, EDiR., vedoucí lékař radiodiagnostického oddělení

Nemocnice Roudnice nad Labem

Nemocnice nabízí  pacientům široké spektrum zdravotnických služeb – od ambulantních specialistů, přes akutní medicínu až po péči následnou. Poskytujeme péči nejen pro spádový region Roudnice nad Labem a okolí, ale máme význam i pro celý Ústecký kraj a Prahu. Snažíme se stále rozšiřovat spektrum svých služeb včetně jejich kvality a modernizovat vybavení nemocnice.

Naši zaměstnanci Naši zaměstnanci
Kvalita péče Kvalita péče
Naše zodpovědnost Naše zodpovědnost

Oddělení a ambulance

Kromě špičkové porodnice, naleznete v nemocnici chirurgii, internu, gynekologii, ARO, LDN, lůžka NIP a rehabilitační oddělení. V neposlední řadě mohou pacienti využít řady zdejších specializovaných ambulancí, radiodiagnostiky i laboratoře s odběrovou ambulancí. Dále také sociální služby, Domácí péči Anežka a denní stacionář.

Pacienti a návštěvy

Vše potřebné, co potřebujete vědět před hospitalizací či návštěvou, se dozvíte v sekci Pacienti a návštěvy.

Kariéra

V současnosti má nemocnice cca 400 stálých zaměstnanců. Pokud Vás naše nemocnice oslovila a rádi byste s námi spojili svoji profesní budoucnost, níže najdete aktuálně volná místa pro zdravotnické i nezdravotnické profese.

Kontaktujte nás

Máte pro nás nějakou otázku či třeba nápad na zlepšení? Rádi si jej přečteme. V případě akutních dotazů však doporučujeme kontaktovat recepci nemocnice telefonicky.

Napište nám

Ocenění a akreditace

Ve dnech 8. – 9. 2. 2023 proběhlo v Nemocnici Roudnice nad Labem s.r.o. akreditační šetření SAK zahrnující hodnocení kvality a bezpečí lůžkové zdravotní péče. Na základě tohoto náročného šetření byla Nemocnice Roudnice nad Labem s.r.o. vyhodnocena jako akreditovaná na další 3 roky a obdrželi jsme certifikát o udělení akreditace do 8. 2. 2026. Tento úspěch je úspěchem nejen nemocnice, ale hlavně všech našich zaměstnanců, kteří průběžně a dlouhodobě odvádí kvalitní a poctivou práci. Jsme pyšní, že máme tým, na který se můžeme spolehnout a který poskytuje kvalitní, odbornou a bezpečnou péči našim pacientům, což potvrdila i akreditační komise. Všem patří velký dík.