Interna

Interna

Nesoudíme, léčíme. Komplexní srozumitelná péče.

Rychlý kontakt

Popis oddělení

Interna je diferenciálně diagnostickým oddělením , široce zaměřeným. Jsme všeobecná interna, nespecializujeme se na žádnou malou oblast interny. Většina našich pacientů trpí nemoci srdce a oběhového systému, diabetem, tedy hlavně civilizačními nemocemi, nemálo je nemocí onkologických a nemocí obecně plynoucích ze stárnutí populace. Důraz klademe na tlumení bolesti, výživu a časnou rehabilitaci.
Interní oddělení má k dispozici 38 standardních lůžek na dvou stanicích a 4 JIP lůžka. 3 z pokojů jsou vybaveny nadstandardním zázemím.
V rámci efektivní diagnostiky a léčby je 24h k dispozici laboratoř, komplement zobrazovacích metod, a konziliáři v základních oborech. Samozřejmostí je návaznost na specializovaná vyšší pracoviště.
V rámci kontinuity péče jsou k dispozici kardiologická, gastroenterologická, neurologická, a revmatologická ambulance, fyzioterapie a rehabilitace, infuzní stacionář, pečovatelská služba, nebo odd. LDN.
Srozumitelná, individualizovaná, a hlavně dobře dostupná péče je naším cílem.
Ministerstvo zdravotnictví České republiky udělilo internímu oddělení akreditaci k provádění vlastního specializovaného výcviku – specializační obor Vnitřní lékařství. MZČR akreditace
Ministerstvo zdravotnictví České republiky udělilo internímu oddělení akreditaci k uskutečňování vzdělávání v základním kmeni internímMZČR akreditace

Personální obsazení

MUDr. Andrej Bajo

primář

Iveta Hořejší

vrchní sestra

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.