Návštěvy mohou za pacienty přijít každý den v čase 15:00 – 17:00. Jiné časy lze individuálně domluvit se zdravotnickým personálem. Děkujeme vám, že jste ohleduplní a dodržujete hygienická opatření – návštěva by neměla jevit známky respiračního onemocnění.

Od 1. 7. 2023 je zaveden poplatek za pobytové služby za každého pacienta na oddělení následné péče a oddělení následné rehabilitační péče – 100 Kč/den. Poplatek zahrnuje služby jako je wi-fi připojení, televize, lednice, možnost využití nutriční poradkyně či kadeřnice atd.

Tento poplatek se týká i pacientů, kteří si zvolí umístění na nadstandardních (samostatných) pokojích – tyto se účtují zvlášť dle platného ceníku.

Při vjezdu do areálu nemocnice je třeba odebrat parkovací lístek. Při výjezdu z areálu je umístěn parkovací automat. Prvních 40 minut je zdarma, cena za 1 hodinu – 20 Kč. Celý den 80 Kč. Platba probíhá prozatím pouze v hotovosti. Děkujeme za pochopení.

V přízemí hlavní budovy se nachází bistro, kde je možné zakoupit občerstvení, kávu, balené nápoje i sladkosti. Otevírací doba je každý pracovní den od 6.00 do 13:00.

 

 

  • Čestné prohlášení osoby blízké Stáhnout soubor Čestné prohlášení osoby blízké
  • Žádost o přístup k osobním údajům Stáhnout soubor Žádost o přístup k osobním údajům
  • Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o pracovní pozice Stáhnout soubor Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o pracovní pozice
  • Dotazník před očkováním proti onemocnění COVID-19 rozšíření Stáhnout soubor Dotazník před očkováním proti onemocnění COVID-19 rozšíření
  • Informovaný souhlas očkovací látky COVID -19 Stáhnout soubor Informovaný souhlas očkovací látky COVID -19
  • Etický kodex Stáhnout soubor Etický kodex
  • Formulář k podání stížnosti Stáhnout soubor Formulář k podání stížnosti