Důležité oznámení

Očkovací místo v Nemocnici Ostrov - změna

Očkovací místo v naší nemocnici bude od 1. září 2021 v provozu jen 1x týdně, a to v pátek. Registrace na první dávku probíhá přes centrální rezervační systém MZČR. Očkujeme vakcínou od společnosti Pfizer/Biontech.


Urologická ambulance - omezení provozu

Vážení pacienti,

informujeme Vás o dočasném omezení provozu Urologické ambulance v naší nemocnici, MUDr. Karel Vlček.

Urologická ambulance bude v září uzavřena v těchto termínech:

7.9., 14.9., 21.9 – dovolená
28.9. – státní svátek


Vážení pacienti, návštěvníci nemocnice,

chceme Vás informovat o OMEZENÍ NÁVŠTĚV v Nemocnici Ostrov v souladu s platným Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví.

NÁVŠTĚVY v nemocnici lze připustit pouze za podmínky, že osoba navštěvující pacienta prokáže, že splňuje následující podmínky:

 1. osoba absolvovala nejdéle před 7 dny PCR test s negativním výsledkem, nebo
 2. osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test s negativním výsledkem, nebo
 3. osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo národním certifikátem o dokončeném očkování, že od ukončení očkování uplynulo nejméně 14 dní, nebo
 4. osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního POC antigenního testu nebo PCR testu neuplynulo více než 180 dní, nebo
 5. osoba na místě podstoupí preventivní antigenní test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem, nebo
 6. osoba absolvovala v rámci povinného testování zaměstnanců nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou a byl osobě poskytnut jejím zaměstnavatelem, s negativním výsledkem; tato skutečnost se dokládá potvrzením od zaměstnavatele nebo čestným prohlášením, nebo
 7. osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem, tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy.

Osoba navštěvující pacienta po dobu návštěvy používá respirátor nebo obdobný prostředek bez výdechového ventilu a při dodržení dalších režimových opatření poskytovatele:

 1. Návštěvu je nutno na oddělení domluvit předem.
 2. Je povolena přítomnost pouze jedné osoby u jednoho pacienta ve stejný čas (s výjimkou, pokud navštěvující osoba potřebuje podporu a doprovod).
 3. Doba trvání návštěvy 30 minut.
 4. Navštěvující osoba se zdržuje výhradně ve vymezeném prostoru, nesmí se pohybovat po oddělení.
 5. Při příchodu na oddělení provede návštěvník dezinfekci rukou.
 6. Nemá příznaky onemocnění COVID-19 (horečka, kašel, bolest v krku, slabost, průjem, ztráta chuti, ztráta čichu, zimnice nebo rýma).
 7. Orgán ochrany veřejného zdraví nebo praktický lékař této osobě nenařídil karanténní ani izolační opatření.
 8. Navštěvující osoba je povinna respektovat pokyny zdravotnického personálu.

 


Očkovací místo a testovací místo v Nemocnici Ostrov

Očkovací místo se nachází v budově Nemocnice Ostrov – pavilon B.

Registrace je možná pouze online prostřednictvím Centrálního rezervačního systému na crs.uzis.cz nebo registrace.mzcr.cz.

Upozorňujeme pacienty, že se není možné objednávat k očkovaní telefonicky.

Od neděle 21. 2. 2021 je nově v provozu i testovací místo v areálu nemocnice – ve vrátnici před vstupem do nemocnice (pavilon A). Testujeme antigenními testy. Zájemci o testování se musí zaregistrovat online na www.rezervacekk.cz nebo prostřednictvím krajského call centra na lince 950 380 380.

 

Nemocnice Ostrov

„Vstřícná, bezpečná, moderní, pacienty a zaměstnanci vyhledávaná nemocnice“.

 
 

Aktuality

Všeobecná sestra - NIP

Přijmeme všeobecnou / praktickou sestru pro oddělení Následné intenzivní péče. Náborový příspěvek 50 000,- Kč. Více informací pí. Michaela Jirkovská, tel. 608 070 839.

Více...

Pomocný pracovník do kuchyně

Přijmeme pomocného pracovníka do naší nemocniční kuchyně. Nabízíme hlavní pracovní poměr na plný úvazek. Ranní směny 6:00 - 14:30 hod. V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení, pí. Dagmar Hrnčířová, tel. 734 283 663.

Více...

DEN SENIORŮ - 1.10. 2021

Srdečně Vás zveme na akci DEN SENIORŮ, kterou pořádá Nemocnice Ostrov ve spolupráci s městem Ostrov v pátek 1. října 2021 od 10 hod. v parku naší nemocnice.

Více...

Přijmeme všeobecné sestry

Na oddělení psychiatrie Nemocnice Ostrov přijmeme všeobecné sestry se specializací v psychiatrii a všeobecné sestry. Bližší informace na personálním oddělení naší nemocnice, pí. Michaela Jirkovská, email: michaela.jirkovska@nemocniceostrov.cz.

Více...

NAPIŠTE NÁM

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.