Lepší péče každý den

Lepší péče každý den

MUDr. Michal Palivoda
primář oddělení NIP, DIOP, OVP a ARO

Nemocnice Ostrov

Vstřícná, bezpečná, moderní, pacienty a zaměstnanci vyhledávaná nemocnice.

Naši zaměstnanci Naši zaměstnanci
Kvalita péče Kvalita péče
Naše zodpovědnost Naše zodpovědnost

Oddělení a ambulance

Jsme nemocnice především plánované péče s téměř 250 lůžky. Máme zde moderní lůžkové oddělení akutní psychiatrie a psychoterapie, lůžkové oddělení rehabilitace včetně ambulantní části a jedno z největších oddělení náledné intenzivní péče v České republice. Kromě těchto oddělení naleznete v nemocnici také internu, oddělení následné péče, specializované ambulance, radiologické oddělení či oddělení jednodenní ortopedické péče.

Pacienti a návštěvy

Vše potřebné, co potřebujete vědět před hospitalizací či návštěvou, se dozvíte v sekci Pacienti a návštěvy.

Kariéra

V současnosti má nemocnice cca 400 stálých zaměstnanců. Pokud Vás naše nemocnice oslovila a rádi byste s námi spojili svoji profesní budoucnost, níže najdete aktuálně volná místa pro zdravotnické i nezdravotnické profese.

Kontaktujte nás

Máte pro nás nějakou otázku, pochvalu či třeba nápad na zlepšení? Rádi si jej přečteme. V případě akutních dotazů však doporučujeme kontaktovat recepci nemocnice telefonicky.

Napište nám

Ocenění a akreditace

Ve dnech 5. – 6. 10. 2022 proběhlo v Nemocnici Ostrov s.r.o. akreditační šetření SAK zahrnující hodnocení kvality a bezpečí lůžkové zdravotní péče. Na základě tohoto náročného šetření byla Nemocnice Ostrov s.r.o. vyhodnocena jako akreditovaná na další 3 roky a obdrželi jsme certifikát o udělení akreditace do 5. 10. 2025. Tento úspěch je úspěchem nejen nemocnice, ale hlavně všech našich zaměstnanců, kteří průběžně a dlouhodobě odvádí kvalitní a poctivou práci. Jsme pyšní, že máme tým, na který se můžeme spolehnout a který poskytuje kvalitní, odbornou a bezpečnou péči našim pacientům, což potvrdila i akreditační komise. Všem patří velký dík.