Důležité oznámení

Očkovací místo v Nemocnici Ostrov

dovolujeme si vás informovat, že očkovací místo bude 28. 12. 2022 zavřené. Naposledy se očkuje 21.12. 2022 a pak až 4.1.2023.

V provozu je očkovací místo 1x týdně, vždy ve středu od 8 – 13 hod. Registrace na očkování je výhodou, nikoliv podmínkou.

 

 


Rozšiřujeme ortopedickou péči.

V pátek 7.10. 2022 pro vás otevíráme novou ortopedickou ambulanci a přijímáme nové pacienty.

Ambulanci povede zkušený ortoped, MUDr. Ota Staňo. Pan doktor pracoval 20 let v chomutovské nemocnici na pozici primáře ortopedického oddělení a nyní se věnuje především ambulantní praxi.

Ambulanci najdete v přízemí budovy B naší nemocnice a bude otevřena 1x týdně, a to každý pátek od 8:00 – 14:00 hod. (přestávka 12:00 – 12:30).

Objednat se můžete na telefonním čísle 353 364 357, a to vždy ve středu a pátek, v čase od 8:00 – 14:00 hod.

 


Zahájení rekonstrukce v nemocnici

Dnes 23.5.2022 jsme v nemocnici zahájili  rekonstrukci části nevyužívaných prostor. Vznikne zde nové oddělení dlouhodobé intenzivní péče s 20 lůžky vybavených moderní zdravotnickou technikou. Rekonstrukce zahrnuje kompletní výměnu inženýrských sítí, obnovu stavebních konstrukcí včetně vybavení nových zdravotnických technologií a přístrojové techniky. Stavba potrvá  5 měsíců s následnou kolaudací. Dlouhodobě plánovanou rekonstrukcí se výrazně zvýší komfort pro pacienty i personál. Nové oddělení bude otevřeno koncem letošního roku. Investiční náklady budou 37 milionů.

Omluvte prosím dočasně ztížené podmínky způsobené těmito stavebními úpravami v prostorách nemocnice.

 

 


OD 15.3. 2022 POVOLENY NÁVŠTĚVY V NEMOCNICI OSTROV

Vážení pacienti, návštěvníci nemocnice,

oznamujeme Vám, že od 15.3.2022 jsou v Nemocnici Ostrov povoleny návštěvy u pacientů bez omezení.

Nadále platí povinnost ve zdravotnickém zařízení nosit respirátor.

Nevztahuje se na:

  1. děti, které dosud nezahájily povinnou školní docházku
  2. osoby s poruchou intelektu, kognitivní poruchou nebo se závažnou alterací duševního stavu
  3. pacienty, jsou-li hospitalizovaní ve zdravotnických zařízeních lůžkové péče
  4. další případy zřetele hodné, které stanoví vedení nemocnice nebo primář či ošetřující lékař daného oddělení (např. v prostorech léčebných bazénů)
  5. osoby po dobu nezbytně nutnou ke konzumaci potravin a pokrmů včetně nápojů
  6. osoby, které nemohou mít ze závažných zdravotních důvodů nasazen respirátor nebo zdravotnickou obličejovou masku a jsou schopny tuto skutečnost prokázat lékařským potvrzením; tyto osoby jsou však povinny mít nasazen jiný ochranný prostředek dýchacích cest podle tohoto opatření, který je v lékařském potvrzení specifikován, vyjma případů, kdy je v lékařském potvrzení výslovně uvedeno, že dotyčná osoba nemůže mít nasazen jakýkoli ochranný prostředek dýchacích cest.
 

Nemocnice Ostrov

„Vstřícná, bezpečná, moderní, pacienty a zaměstnanci vyhledávaná nemocnice“.

 
 

Aktuality

NEMOCNICE OSTROV AKREDITOVANÁ

Ve dnech 5. – 6.10.2022 proběhlo v Nemocnici Ostrov s.r.o. akreditační šetření SAK zahrnující hodnocení kvality a bezpečí lůžkové zdravotní péče. Na základě tohoto náročného šetření byla Nemocnice Ostrov s.r.o. vyhodnocena jako akreditovaná na další 3 roky a obdrželi jsme certifikát o udělení akreditace do 5.10.2025. Tento úspěch je úspěchem nejen nemocnice, ale hlavně všech našich zaměstnanců, kteří průběžně a dlouhodobě odvádí kvalitní a poctivou práci. Jsme pyšní, že máme tým, na který se můžeme spolehnout a který poskytuje kvalitní, odbornou a bezpečnou péči našim pacientům, což potvrdila i akreditační komise. Všem patří velký dík.

Více...

Rozšiřujeme ortopedickou péči.

V pátek 7.10. 2022 pro vás otevíráme novou ortopedickou ambulanci a přijímáme nové pacienty. Ambulanci povede zkušený ortoped, MUDr. Ota Staňo. Pan doktor pracoval 20 let v chomutovské nemocnici na pozici primáře ortopedického oddělení a nyní se věnuje především ambulantní praxi. Ambulanci najdete v přízemí budovy B naší nemocnice a bude otevřena 1x týdně, a to každý pátek od 8:00 – 14:00 hod. (přestávka 12:00 – 12:30). Objednat se můžete na telefonním čísle 353 364 357, a to vždy ve středu a pátek, v čase od 8:00 – 14:00 hod.

Více...

DEN SENIORŮ A RODIN v Ostrově - sobota 17.9.

Srdečně Vás zveme na akci DEN SENIORŮ A RODIN, kterou pořádá město Ostrov ve spolupráci s naší nemocnicí v sobotu 17. září 2022 od 9 - 15 hod. na Mírovém náměstí v Ostrově.

Více...

AMBULANCE CHRONICKÝCH RAN

Přijímáme pacienty do nově otevřené ambulance chronických ran, která je zaměřena na léčbu nehojících se defektů. Najdete nás v přízemí naší nemocnice, v chirurgické ambulanci. Ordinační hodiny jsou denně od pondělí-pátku od 7:00 do 14:00 a bez objednání. Bližší informace na tel. čísle 353 364 137, 603 826 400. Specializujeme se zejména na: - defekty v terénu tzv. diabetické nohy - bércové vředy z důvodu tepenní a žilní nedostatečnosti - proleženiny (dekubity) - rozpuštění (dehiscence) chirurgických ran - popáleniny - ostatní dlouhodobě se nehojící se rány Nabízíme: - maximální komfort - individuální přístup ke klientovi a rodině - péče poskytovaná certifikovaným personálem - používání osvědčených speciálních i tradičních materiálů - spolupráce s multidiciplinárním týmem - převazy je možné provádět přes agenturu domácí péče - telefonické konzultace

Více...

NAPIŠTE NÁM

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.