Důležité oznámení

Očkovací místo v Nemocnici Ostrov - otevíráme 31.8. 2022

dovolujeme si vás informovat, že očkovací místo v Nemocnici Ostrov bude opět otevřeno od  31. 8. 2022 (8 – 13 hod.).

V provozu bude 1x týdně, vždy ve středu. Očkujeme vakcínou Pfizer.

 


Zahájení rekonstrukce v nemocnici

Dnes 23.5.2022 jsme v nemocnici zahájili  rekonstrukci části nevyužívaných prostor. Vznikne zde nové oddělení dlouhodobé intenzivní péče s 20 lůžky vybavených moderní zdravotnickou technikou. Rekonstrukce zahrnuje kompletní výměnu inženýrských sítí, obnovu stavebních konstrukcí včetně vybavení nových zdravotnických technologií a přístrojové techniky. Stavba potrvá  5 měsíců s následnou kolaudací. Dlouhodobě plánovanou rekonstrukcí se výrazně zvýší komfort pro pacienty i personál. Nové oddělení bude otevřeno koncem letošního roku. Investiční náklady budou 37 milionů.

Omluvte prosím dočasně ztížené podmínky způsobené těmito stavebními úpravami v prostorách nemocnice.

 

 


OD 15.3. 2022 POVOLENY NÁVŠTĚVY V NEMOCNICI OSTROV

Vážení pacienti, návštěvníci nemocnice,

oznamujeme Vám, že od 15.3.2022 jsou v Nemocnici Ostrov povoleny návštěvy u pacientů bez omezení.

Nadále platí povinnost ve zdravotnickém zařízení nosit respirátor.

Nevztahuje se na:

  1. děti, které dosud nezahájily povinnou školní docházku
  2. osoby s poruchou intelektu, kognitivní poruchou nebo se závažnou alterací duševního stavu
  3. pacienty, jsou-li hospitalizovaní ve zdravotnických zařízeních lůžkové péče
  4. další případy zřetele hodné, které stanoví vedení nemocnice nebo primář či ošetřující lékař daného oddělení (např. v prostorech léčebných bazénů)
  5. osoby po dobu nezbytně nutnou ke konzumaci potravin a pokrmů včetně nápojů
  6. osoby, které nemohou mít ze závažných zdravotních důvodů nasazen respirátor nebo zdravotnickou obličejovou masku a jsou schopny tuto skutečnost prokázat lékařským potvrzením; tyto osoby jsou však povinny mít nasazen jiný ochranný prostředek dýchacích cest podle tohoto opatření, který je v lékařském potvrzení specifikován, vyjma případů, kdy je v lékařském potvrzení výslovně uvedeno, že dotyčná osoba nemůže mít nasazen jakýkoli ochranný prostředek dýchacích cest.

Změna provozu očkovacího místa od 14.3. 2022

Dovolujume si Vás informovat, že od příštího týdne očkujeme pouze jeden den v týdnu, a to ve středu od 8.00 – 13.00 hod.

 

 

Nemocnice Ostrov

„Vstřícná, bezpečná, moderní, pacienty a zaměstnanci vyhledávaná nemocnice“.

 
 

Aktuality

AMBULANCE CHRONICKÝCH RAN

Přijímáme pacienty do nově otevřené ambulance chronických ran, která je zaměřena na léčbu nehojících se defektů. Najdete nás v přízemí naší nemocnice, v chirurgické ambulanci. Ordinační hodiny jsou denně od pondělí-pátku od 7:00 do 14:00 a bez objednání. Bližší informace na tel. čísle 353 364 137, 603 826 400. Specializujeme se zejména na: - defekty v terénu tzv. diabetické nohy - bércové vředy z důvodu tepenní a žilní nedostatečnosti - proleženiny (dekubity) - rozpuštění (dehiscence) chirurgických ran - popáleniny - ostatní dlouhodobě se nehojící se rány Nabízíme: - maximální komfort - individuální přístup ke klientovi a rodině - péče poskytovaná certifikovaným personálem - používání osvědčených speciálních i tradičních materiálů - spolupráce s multidiciplinárním týmem - převazy je možné provádět přes agenturu domácí péče - telefonické konzultace

Více...

Poděkování personálu z oddělení gerontopsychiatrie

Děkujeme panu primáři Pišvejcovi za jeho krásná slova a ocenění práce našeho personálu z oddělení gerontopsychiatrie. Velmi si vážíme Vaší podpory.

Více...

Poděkování personálu radiologického oddělení za jejich péči o pacientku

Více...

Poděkování a ocenění práce našeho personálu na rehabilitačním oddělení

Více...

NAPIŠTE NÁM

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.