Lepší péče každý den

Mgr. et Bc. Anna Kosířová
fyzioterapeutka

Ambulance Penta

Jsme vyhledávaným ambulantním zařízením, poskytujícím komplexní, kvalitní a specializovanou péči v příjemném prostředí. Díky přímé spolupráci jednotlivých praktických lékařů se specialisty se o naše klienty staráme komplexně, nedochází tak k prodlevám mezi jednotlivými vyšetřeními a naši pacienti jsou stále v péči odborného zdravotnického personálu.

Naši zaměstnanci Naši zaměstnanci
Kvalita péče Kvalita péče
Naše zodpovědnost Naše zodpovědnost

Rychlý kontakt

  Napište nám

Ordinace

Nejvýznamnějším zaměřením společnosti je všeobecné praktické lékařství s návazností na specializované ambulance, jako je oftalmologie, stomatologie, rehabilitace, fyziatrie, gynekologie, interna, endokrinologie, diabetologie, psychiatrie a nutriční poradna. Přímá komunikace zdravotníků a v případě potřeby rychlý sled specializovaných vyšetření přináší pacientům výrazně rychlejší a účinnější diagnostiku i léčbu.

Pacienti

Vše potřebné, co potřebujete vědět před hospitalizací či návštěvou, se dozvíte v sekci Pro pacienty.

Kariéra

Velmi akcentujeme dobré vztahy na pracovišti a týmovou spolupráci. V naší společnosti pracují lékaři, kteří spolu i mezioborově výborně spolupracují a podporují se. Pro specialistu je zase výhodné, že má „po ruce“ i pacientova praktického lékaře, který mu pomáhá dokreslit celkový zdravotní stav.

Kontaktujte nás

Máte pro nás nějakou otázku, pochvalu či třeba nápad na zlepšení? Rádi si jej přečteme. V případě akutních dotazů však doporučujeme kontaktovat nás telefonicky.

Napište nám