Nemocnice Vrchlabí se nachází v samém centru horské rekreační oblasti Krkonoš, v jedné z nejhezčích přírodních oblastí ČR. Vrchlabí je navštěvovaným turistickým městem. Spádová oblast nemocnice činí přibližně 35 tis. obyvatel, přičemž každoročně navštíví tuto část hor až 10 mil. turistů.

Nemocnice pokrývá zdravotní péči od ambulantních specialistů, přes akutní péči, až po péči následnou. V roce 2016 se stala první nemocnicí skupiny Penta Hospitals.

Vrchlabská nemocnice je vyhlášena špičkovou traumatologií, chirurgií a ortopedií. V prosinci 2021 byla kvalita zdravotní péče potvrzena získáním certifikátu Spojené akreditační komise.

 

 
 

Aktuální informace

ZÁKAZ NÁVŠTĚV NA VŠECH ODDĚLENÍCH

Vzhledem ke zhoršení epidemiologické situace dočasně přistupujeme k zákazu návštěv na všech odděleních naší nemocnice. Děkujeme za pochopení.

 

PROVOZ AMBULANCÍ V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN

Věnujte pozornost možným změnám v ordinačních hodinách našich ambulancí v době letních prázdnin:

Gynekologická ambulance

Ortopedická ambulance

Neurologická ambulance

Diabetologická ambulance

 

SOCIÁLNÍ PRACOVNICE – DOVOLENÁ

V době od 1.7. 13:00 do 14.7. nebude možné kvůli dovolené sociální pracovnice vyzvedávání pozůstalostí. Děkujeme za pochopení.

 

AMBULANCE PRO UKRAJINCE

Od 13.7. bude v provozu interní ambulance pro Ukrajince, kterou povede dr. Oksana Vernichenko. V provozu bude vždy pondělí a středa 13:00 – 16:00. Doporučujeme objednat se předem na čísle 499 502 271.

 

OČKOVÁNÍ/TESTOVÁNÍ COVID-19

V současné době neprobíhá v našem očkovacím centru vakcinace proti covid-19. Rovněž testování na nemoc covid-19 je pozastaveno.