Nejlepší péče v srdci Krkonoš

MUDr. Petr Jindra, MHA
lékařský ředitel a primář chirurgie

Nemocnice Vrchlabí

Nemocnice Vrchlabí se nachází v samém centru horské rekreační oblasti Krkonoš. Nemocnice nabízí pacientům spektrum služeb – od ambulantních specialistů, přes akutní medicínu až po péči následnou. Je vyhlášena špičkovou traumatologií a chirurgií. V roce 2021 zde bylo otevřeno úplně nové ortopedické oddělení. Spolu s rehabilitačním oddělením tak pokrývá celé spektrum péče o pohybový aparát.

V roce 2016 se stala první nemocnicí skupiny Penta Hospitals. V prosinci 2021 byla kvalita zdravotní péče potvrzena získáním certifikátu Spojené akreditační komise.

Naši zaměstnanci Naši zaměstnanci
Kvalita péče Kvalita péče
Naše zodpovědnost Naše zodpovědnost

Oddělení a ambulance

Kromě špičkového chirurgického a ortopedického oddělení v nemocnici naleznete také internu, multioborovou JIP i lůžka NIP a oddělení následné péče. V neposlední řadě mohou pacienti využít řady zdejších specializovaných ambulancí, rehabilitačního oddělení, radiodiagnostiky i laboratoře s odběrovou ambulancí. Nedisponujeme lékaři - pediatry. Dětské pacienty přijme nejbližší příslušné pracoviště – Nemocnice Jilemnice.

Pacienti a návštěvy

Vše potřebné, co potřebujete vědět před hospitalizací či návštěvou, se dozvíte v sekci Pacienti a návštěvy.

Kariéra

V současnosti má nemocnice cca 250 stálých zaměstnanců. V personální oblasti se zaměřujeme na podporu dalšího vzdělávání. Máme akreditovaný základní kmen CHIRURGIE, INTERNA a ORTOPEDIE a vlastní specializovaný výcvik CHIRURGIE.

Pokud Vás naše nemocnice oslovila, v sekci Kariéra a vzdělávání, se dozvíte více.

Kontaktujte nás

Máte pro nás nějakou otázku či třeba nápad na zlepšení? Rádi si jej přečteme. V případě akutních dotazů však doporučujeme kontaktovat recepci nemocnice telefonicky.

Napište nám

Ocenění a akreditace