Nemocnice Vrchlabí se nachází v samém centru horské rekreační oblasti Krkonoš, v jedné z nejhezčích přírodních oblastí ČR. Vrchlabí je navštěvovaným turistickým městem. Spádová oblast nemocnice činí přibližně 35 tis. obyvatel, přičemž každoročně navštíví tuto část hor až 10 mil. turistů.

Nemocnice pokrývá zdravotní péči od ambulantních specialistů, přes akutní péči, až po péči následnou. V roce 2016 se stala první nemocnicí skupiny Penta Hospitals.

Vrchlabská nemocnice je vyhlášena špičkovou traumatologií a chirurgií. V prosinci 2021 byla kvalita zdravotní péče potvrzena získáním certifikátu Spojené akreditační komise.

 

 
 

Aktuální informace - COVID-19

OČKOVACÍ CENTRUM

Provoz našeho očkovacího centra v únoru – probíhá každou STŘEDU od 7.30 do 15:15 pro 3.dávky (od 12.30 do 15:15 možnost očkování 1. a 2. dávky). Podmínkou očkování je rezervace místa přes systém MZ ČR.

Očkujeme vakcínou společnosti Pfizer.

Vakcinace 3. dávkou je možná pouze u skupin určených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Vakcinace 1. a 2. dávkou je možná pro zájemce od 16 let.

Pacienty mladších věkových kategorií naše nemocnice neočkuje. Pacienti ve věku 16-18 let sebou nepotřebují doprovod zákonného zástupce.

 

ZÁKAZ NÁVŠTĚV

Vhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci platí v naší nemocnici do odvolání zákaz návštěv na všech odděleních. Děkujeme za pochopení.