Praktický lékař Horní Slavkov

Praktický lékař Horní Slavkov

Adresa: Nad Výtopnou 1010, Horní Slavkov

Rychlý kontakt

Ordinační hodiny

Po
07:30 - 10:00 - akutní pacienti
10:00 - 13:30 - pouze objednaní
Út
12:00 - 14:00 - akutní pacienti
14:00 - 18:00 - pouze objednaní
St
07:30 - 10:00 - akutní pacienti
10:00 - 13:30 - pouze objednaní
Čt
07:30 - 10:00 - akutní pacienti
10:00 - 13:30 - pouze objednaní
07:30 - 10:00 - akutní pacienti
10:00 - 13:30 - pouze objednaní

Odběry po předchozí objednávce - Po, St, Čt, Pá 07:30 - 08:00.
V případě, že se nedovoláte, napište SMS či e-mail.

Rozsah péče

Praktický lékař se zaměřuje na diagnostiku a léčbu akutních i chronických onemocnění, poskytuje preventivní péči a úzce spolupracuje s obory ostatních specializací.

V naší ordinaci na vás čeká příjemné prostředí i přívětivý personál. Lékaři, kteří u nás pracují, jsou profesionálové v oblasti primární péče, jsou zvyklí naslouchat, věnovat se vám s lidským a ohleduplným přístupem a podrobně vás informovat o vašem zdravotním stavu i o možnostech léčby.

Naší snahou je poskytovat komplexní lékařskou péči a tomu přizpůsobujeme i vybavení. Naši praktičtí lékaři mají v ordinacích k dispozici špičkové vybavení, umožňující základní laboratorní vyšetření přímo v ordinaci, což značně urychlí diagnostiku onemocnění. Jde například o měření hladiny CRP (zjištění nutnosti léčby antibiotiky), glykémie, EKG…

Díky přímé spolupráci jednotlivých praktických lékařů se specialisty se o naše klienty staráme komplexně, nedochází tak k prodlevám mezi jednotlivými vyšetřeními a naši pacienti jsou stále v péči odborného zdravotnického personálu.

Základním rysem naší primární péče je velký důraz kladený na prevenci. Považujeme pravidelné preventivní lékařské prohlídky za naprosto klíčové pro zachování vašeho pevného zdraví, protože díky preventivním prohlídkám lze včas podchytit příznaky závažných onemocnění a zvýšit tak míru úspěšného vyléčení. Na preventivní lékařskou prohlídku plně hrazenou zdravotní pojišťovnou máte nárok každé dva roky. V rámci této prohlídky probíhá prevence zaměřená na včasný záchyt rakoviny prostaty a tlustého střeva a také prevence a poradenství zaměřené na civilizační choroby – poruchy zpracování tuků, cukrovka, obezita a další.

Náš praktický lékař je vám k dispozici i v případě, že potřebujete posudek zdravotního stavu pro vydání různých potvrzení, jako např. do zaměstnání, pro brigády, řidičský, zbrojní, profesní průkaz, apod.

Personální obsazení

MUDr. Ivan Kundrát

lékař

MUDr. Alexandr Januševič

lékař

Bc. Šárka Pavelková

sestra