Psychiatrická nemocnice Písek

Psychiatrická nemocnice Písek má smlouvu s VZP, VoZP, ČPZP, OZP a ZPMV pro lůžkovou i ambulantní péči.
Je akreditovaným zařízením pro výuku psychiatrie. Lékařům zajišťuje celý pětiletý vzdělávací program tohoto oboru.
Řadí se mezi další vybrané poskytovatele zdravotních služeb, kteří prošli přísným sítem prověření kvality a na základě hloubkového externího auditu obdržela akreditaci týkající se poskytování kvality a bezpečí lůžkové zdravotní péče.

Naši zaměstnanci Naši zaměstnanci
Kvalita péče Kvalita péče
Naše zodpovědnost Naše zodpovědnost

Kariéra

Psychiatrická nemocníce Písek je vysoce specializované odborné lůžkové zařízení následné psychiatrické péče s ambulantním komplementem.
Všechny zdravotnické služby jsou poskytovány v nové moderní budově, zajišťují vysoký komfort pro pacienty i zaměstnance tohoto zařízení. Celková kapacita nemocnice je 111 lůžek na čtyřech odděleních.
Pokud Vás naše nemocnice oslovila a rádi byste s námi spojili svoji profesní budoucnost, níže najdete volná pracovní místa. Aktuálně nabízíme volnou pracovní pozici Lékař absolvent / s atestací / bez atestace, Všeobecná sestra, Nutriční terapeut.

Kontaktujte nás

Máte pro nás nějakou otázku či třeba nápad na zlepšení? Rádi si jej přečteme. V případě akutních dotazů však doporučujeme kontaktovat recepci nemocnice telefonicky.

Napište nám

Otevření nového oddělení gerontopsychiatrie

Slavnostní otevření proběhlo 7.6. 2023 a jedná s o první pracoviště svého druhu v celém Jihočeském kraji. Specializované oddělení s lůžky následné péče je určeno zejména pacientům nad 65 let věku s incipientním či lehčím až středně závažným syndromem demence, psychózami a dalšími poruchami.

Na oddělení máme ještě volné kapacity a pro více informací o nově vzniklém oddělení nebo v případě zájmu o předběžné přihlášení pacienta k hospitalizaci se, prosím, obraťte na vrchní sestru paní Solničkovou, kterou zastihnete na telefonním čísle +420 727 870 947 nebo na emailu pavla.solnickova@pnpisek.cz.