Psychiatrická nemocnice Písek

Psychiatrická nemocnice Písek má smlouvu s VZP, VoZP, ČPZP, OZP a ZPMV pro lůžkovou i ambulantní péči.
Je akreditovaným zařízením pro výuku psychiatrie. Lékařům zajišťuje celý pětiletý vzdělávací program tohoto oboru.
Řadí se mezi další vybrané poskytovatele zdravotních služeb, kteří prošli přísným sítem prověření kvality a na základě hloubkového externího auditu obdržela akreditaci týkající se poskytování kvality a bezpečí lůžkové zdravotní péče.

Naši zaměstnanci Naši zaměstnanci
Kvalita péče Kvalita péče
Naše zodpovědnost Naše zodpovědnost

Kariéra

Psychiatrická nemocníce Písek je vysoce specializované odborné lůžkové zařízení následné psychiatrické péče s ambulantním komplementem.
Všechny zdravotnické služby jsou poskytovány v nové moderní budově, zajišťují vysoký komfort pro pacienty i zaměstnance tohoto zařízení. Celková kapacita nemocnice je 111 lůžek na čtyřech odděleních.
Pokud Vás naše nemocnice oslovila a rádi byste s námi spojili svoji profesní budoucnost, níže najdete volná pracovní místa. Aktuálně nabízíme volnou pracovní pozici Lékař absolvent / s atestací / bez atestace, Všeobecná sestra, Nutriční terapeut.

Kontaktujte nás

Máte pro nás nějakou otázku či třeba nápad na zlepšení? Rádi si jej přečteme. V případě akutních dotazů však doporučujeme kontaktovat recepci nemocnice telefonicky.

Napište nám

Ocenění a akreditace

Psychiatrická nemocnice Písek úspěšně prošla auditem Spojené akreditační komise (SAK). Náročné a rozsáhlé šetření nezávislé autority bylo zaměřeno jak na standardy a kvalitu poskytované péče, tak na její bezpečnost. Udělením akreditace SAK potvrdil, že Psychiatrická nemocnice Písek všechny tyto parametry plní a pacienti mají jistotu, že jim v Písku bude poskytnuta špičková a profesionální péče. Jsme pyšní, že máme tým, na který se můžeme spolehnout a který poskytuje kvalitní, odbornou a bezpečnou péči našim pacientům, což potvrdila i akreditační komise. Všem patří velký dík.