Ortopedie

Ortopedické oddělení

Oddělení ortopedie naleznete v nově zrekonstruovaných prostorech v 4. patře naší nemocnice. Poskytujeme komplexní léčebnou péči pacientům s onemocněním pohybového aparátu, a to jak degenerativního původu (zejména artrózy nosných kloubů dolních končetin – totální endoprotézy kyčelních a kolenních kloubů), tak také i úrazového původu. Dále ošetřujeme chronická i akutní (úrazová) onemocnění měkkých tkání kloubů (artroskopie, plastiky vazů kolene, hlezna, ramene, …). V případě potřeby specializovaného výkonu je po kompletním vyšetření pacient odeslán na ortopedické pracoviště vyššího typu.

VYŠETŘENÍ KYČLÍ NOVOROZENCŮ

Od 9. 4. 2024  jsme spustili vyšetření kyčlí novorozenců. Každé druhé (liché) úterý od 13h do 14h bude na sonografii (přízemí nemocnice) provádět vyšetření MUDr. Ondřej Adamec. Více informací a objednávky prostřednictvím recepce nemocnice. 

Kde nás najdete

4. patro hlavní budovy

Personální obsazení

prim. MUDr.
Jan Hendrych

primář

Bc. Lucie Volfová, DiS.

vrchní sestra

MUDr. Peter Stica

lékař

MUDr. Petr Janata

lékař

MUDr. Martin Kocián

lékař

MUDr. Ondřej Adamec

Na našem oddělení máme 4 samostatné nadstandardní pokoje s vlastní koupelnou. Ve výbavě pokojů je televize, lednička, kávovar Nespresso s kapslemi a také ručníky a osušky.

Nadstandardní pokoj - 1 den 950 Kč