Následná péče

Oddělení následné péče

Oddělení poskytuje především ošetřovatelskou a kondiční rehabilitační péči pacientům s chronickými chorobami, po cévních mozkových příhodách, úrazech i ortopedických výkonech.

Spektrum péče, kterou svým pacientům poskytujeme, je široké. Staráme se o pacienty nemohoucí, nevyléčitelně nemocné, kteří nemají možnost domácí ošetřovatelské péče. Pacientům se u nás dostává komplexní péče, zaměřené nejen na zdravotní stav, ale také na sociální otázky. Věnuje se jim zkušený tým zdravotnických pracovníků a zároveň úzce spolupracujeme s konziliárními lékaři jiných odborností a pracovníky protetiky.
Oddělení následné péče disponuje 15 pokoji, z toho 4 pokoje jsou nadstandardní.
Připravujeme se k zavedení lůžkové paliativní péče.

Vybavení pokojů
Standardní dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje jsou vybaveny polohovatelnými ošetřovatelskými lůžky s antidekubitální matrací, polohovatelným nočním stolkem, jídelním stolem, televizí, WiFi připojením. Koupelna a WC se nachází na chodbě.
Nadstandardní jednolůžkové pokoje jsou vybaveny polohovatelným lůžkem v imitaci dřeva, antidekubitální matrací, polohovatelným stolkem, jídelním stolem, skříněmi, LCD televizí, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Kde nás najdete

spodní budova areálu nemocnice, 1. patro

Kontakty

Následná péče

Kristýna Čivrná

vrchní sestra oddělení

Zdravotně sociální pracovnice

Mgr. et Mgr. Ladislava Petráková

Osobní schůzky po předchozí telefonické domluvě.

Personální obsazení

MUDr. Michal Mrázek, MHA

primář

Kristýna Čivrná

vrchní sestra

Na našem oddělení máme 4 samostatné nadstandardní pokoje s vlastní koupelnou. Ve výbavě pokojů je televize a minilednička.

Nadstandardní pokoj - 1 den 300 Kč