Lepší péče každý den.

Nemocnice Vimperk

Nemocnice Vimperk je zdravotnické zařízení poskytující tzv. následnou péči, a to jak zdravotní, tak navazující sociální péči včetně rehabilitačních služeb a řady dalších ambulantních služeb pod jednou střechou. Disponujeme odpovídajícím přístrojovým vybavením a především týmem zkušených pracovníků poskytující zdravotní, sociální a pečovatelskou péči a řadu doprovodných servisních služeb.

Naši zaměstnanci Naši zaměstnanci
Kvalita péče Kvalita péče
Naše zodpovědnost Naše zodpovědnost

Kde nás najdete

Pivovarská 158, 385 01 Vimperk

Zobrazit v Google mapách

Poskytovaná péče

Specializujeme se na následnou a sociální péči. Najdete u nás i řadu ambulantních služeb. V současnosti máme 43 lůžek následné péče a 22 sociálních lůžek. Domov pro osoby se zdravotním postižením poskytuje 30 lůžek a Domov seniorů 23 lůžek.

Pacienti a návštěvy

Vše potřebné, co potřebujete vědět před hospitalizací či návštěvou, se dozvíte v sekci Pacienti a návštěvy. Najdete zde návštěvní hodiny, vše co potřebujete vědět před hospitalizací a potřebné dokumenty ke stažení.

Kariéra

V současnosti má nemocnice cca 120 zaměstnanců. V personální oblasti se zaměřujeme na podporu dalšího vzdělávání. Pokud Vás naše nemocnice oslovila, v sekci Kariéra a vzdělávání se dozvíte více.

Aktuální volné pracovní pozice

Aktuální volné pracovní pozice

Další pracovní pozice

Kontaktujte nás

Máte pro nás nějakou otázku, pochvalu či třeba nápad na zlepšení? Rádi si jej přečteme.

Napište nám