Kariéra

Práci ve zdravotnictví vnímáme jako důležité poslání. Naše nemocnice nabízí uplatnění všem zdravotníkům, kteří chtějí, aby se u nás zlepšovala kvalita zdraví klientů.

Naše nemocnice má mnohaletou tradici v péči o dlouhodobě nemocné a polymorbidní geriatrické pacienty. Ošetřovatelský personál je pro své pracovní zařazení cíleně připravován prostřednictvím systému kvalifikačního a celoživotního vzdělávání, jehož součástí je i specializační studium. Vedení léčebny respektuje potřebu kvalitního ošetřovatelského personálu a vytváří podmínky pro profesní růst pracovníků a podporuje jejich další vzdělávání. Díky těmto opatřením personál úspěšně zvládá psychicky i fyzicky velmi náročnou práci.

Ošetřovatelský personál je pro své pracovní zařazení cíleně připravován prostřednictvím systému kvalifikačního a celoživotního vzdělávání, jehož součástí je i specializační studium. Vedení léčebny respektuje potřebu kvalitního ošetřovatelského personálu a vytváří podmínky pro profesní růst pracovníků a podporuje jejich další vzdělávání. Díky těmto opatřením personál úspěšně zvládá psychicky i fyzicky velmi náročnou práci.

Chcete se stát součástí našeho týmu? Kontaktujte nás či nám rovnou zašlete svůj životopis.

Kontakty

MUDr. Iva Žejdlová

primář

Mgr. Dana Hejduková

hlavní sestra

Volné pracovní pozice