Lepší péče každý den.

Centrum následné péče Praha

Centrum následné péče Praha je připravovaným moderním zařízením nového typu, které bude od jara 2024 nabízet klientům široké spektrum služeb od nemocnice následné péče se 120 lůžky, přes odborné ambulance nebo fyzioterapii, až k domovu se zvláštním režimem ALZHEIMER HOME s kapacitou 186 lůžek a 21 byty SENIOR HOME. Díky vzájemné synergii pod jednou střechou bude nabízet široké množství služeb a posune tak standardy kvality poskytované péče na zcela novou úroveň.

Páteří centra bude moderní nemocnice následné péče, která se bude rozkládat na dvou patrech centra a je zaměřena na léčbu pacientů po závažných úrazech, operačních výkonech nebo s některými chronickými onemocněními, včetně specializované rehabilitační péče. Na ni navážou odborné ambulance, které budou poskytovat služby obyvatelům domova se zvláštním režimem. Ten doplní zdravotnickou část centra a své služby poskytne v režimu 24 hodin 365 dní v roce.

Centrum následné péče Praha bude moderní a k pacientům i klientům přátelské a otevřené zařízení. Naším cílem je nabídnout prostředí, které se co nejvíce přibližuje komfortnímu hotelovému nebo domácímu prostředí, včetně vlastní restaurace, nebo privátního parku. Pro klienty proto nabídneme i dvě desítky plnohodnotných bytových jednotek s možností využití pečovatelské služby nebo domácí péče. Samozřejmostí bude dostatečné množství krátkodobých parkovacích ploch v podzemních garážích, které budou moc využívat jak klienti, tak jejich rodiny.

Naši zaměstnanci Naši zaměstnanci
Kvalita péče Kvalita péče
Naše zodpovědnost Naše zodpovědnost

Kde nás najdete

REZIDENCE JASMÍN, Řešovská 852/10, 181 00 Praha 8

Zobrazit v Google mapách