Kariéra

Psychiatrická nemocnice Písek je vysoce specializované odborné lůžkové zařízení následné psychiatrické péče s ambulantním komplementem.

Všechny zdravotnické služby jsou poskytovány v nové moderní budově, zajišťují vysoký komfort pro pacienty i zaměstnance tohoto zařízení. Celková kapacita nemocnice je 111 lůžek na čtyřech odděleních.

Pokud Vás naše nemocnice oslovila a rádi byste s námi spojili svoji profesní budoucnost, níže najdete volná pracovní místa. Aktuálně nabízíme volnou pracovní pozici Lékař absolvent / s atestací / bez atestace, Všeobecká sestra, Nutriční terapeut.

Kontakty

Volné pracovní pozice

Proč pracovat u nás

Nabídneme vám dlouhodobou perspektivní spolupráci s férovým přístupem a individuální přístup při hledání optimální formy spolupráce v různých etapách vašeho profesního života. Podpoříme vás ve vaší cestě odborného a profesního růstu, vy se zdokonalujete a my vám pomůžeme s papírováním. V rámci relokace podáme pomocnou radu a ruku –  pomůžeme s přesídlením i v komunikaci s úřady a s řešením formalit. Můžete u nás realizovat dobré nápady a rovný přístup ke všem zaměstnancům je samozřejmostí.

Vy se staráte o naše pacienty a my budeme pečovat o vás.

Akreditovaná pracoviště Penta Hospitals

Akreditovaná pracoviště umožňují uskutečňovat vzdělávání a předávání zkušeností lékařům, farmaceutům a nelékařským zdravotnickým pracovníkům podle vzdělávacího programu splňujícího všechny náležitosti a schváleného Ministerstvem zdravotnictví ČR.
Ministerstvo zdravotnictví zveřejňuje na svých internetových stránkách (www.mzcr.cz) seznam akreditovaných zařízení a vzdělávací programy, které jsou tato akreditovaná zařízení oprávněna uskutečňovat a dobu, na kterou jim byla akreditace udělena.
V našich zdravotnických zařízení máme akreditované obory, které svým personálním a materiálním vybavením odpovídají požadavkům vzdělávacího programu. Nově jsme získali v Nemocnici Sokolov akreditované pracoviště pro zajištění odborné praxe pro cizince, které jsou potřebné ke složení aprobační zkoušky.
Neustále se snažíme rozšiřovat akreditovaná pracoviště i pro nelékařský zdravotnický personál, v našich zařízeních jsou to kvalifikační kurzy na sanitáře. Sanitářský kurz je určen jak našim zaměstnancům, tak zájemcům o rekvalifikaci z řad veřejnosti.

Kompletní přehled všech AP v síti Penta Hospitals

  • Psychiatrický
  • Informace o zpracování osobních údajů zaměstnanců Stáhnout soubor Informace o zpracování osobních údajů zaměstnanců
  • Informace o zpracování osobních údajů uchazeče o pracovní pozici Stáhnout soubor Informace o zpracování osobních údajů uchazeče o pracovní pozici