Odborné ambulance

Chirurgická ambulance

Zajišťuje úrazovou ambulanci pro děti i dospělé, dále poskytuje služby v rozsahu všeobecné chirurgie, cévní poradnu.

Všeobecná chirurgie zajišťuje komplexní diagnostiku, léčbu a prevenci onemocnění zažívacího traktu, poruch trávení, zažívacích obtíží a bolestí břicha, diagnostiku kýl apod. Provádíme také preventivní onkologická vyšetření.


Ambulantně se provádíme menší chirurgické zákroky v lokální anestezii, odstraňování kožních či podkožních lézí např. znamének, fibromů, lipomů apod.

Kde nás najdete

Oblouková 837/7, Praha 10

Ordinační hodiny

MUDr. Daniel Klouza

Po
08:00 – 12:00
14:00 – 16:00
St
08:00 – 12:00
14:00 – 16:00
Čt
14:00 – 17:00

Poslední pacient bude přijat 30 minut před koncem pracovní doby.

Personální obsazení

MUDr. Daniel Klouza

chirurgická ambulance

Cévní poradna řeší ve spolupráci s angiologem problematiku obtíží cévní etiologie, jako jsou křečové žíly dolních končetin, kdy menší nálezy řešíme ambulantně sklerotizací varikosních žil, při potřebě operačního zákroku spolupracujeme se specializovaným pracovištěm vybaveným moderní technikou s možností využití operačního laseru. Při ischemické chorobě dolních končetin (nedokrevnost z důvodu ucpávání tepen) či při tzv. diabetické noze (cévní komplikace, které s sebou přináší onemocnění cukrovkou) spolupracujeme se specializovaným pracovištěm cévní chirurgie a podologie.


Ambulance rovněž zajišťuje léčbu bércových vředů.

Úrazová ambulance zabezpečuje prvotní ošetření a diagnostiku krvavých i nekrvavých úrazů a jejich následnou léčbu Zajišťujeme rovněž následnou léčbu úrazů prvotně ošetřených na jiném pracovišti či LSPP. Dle zjištěné závažnosti poranění si ponecháváme pacienta ve své péči až do vyléčení, či zajistíme odpovídající léčbu na vyšším pracovišti. Pacienta přebíráme zpět do péče, jakmile to jeho zdravotní stav dovolí.