Odborné ambulance

Rehabilitační ambulance

Oddělení ambulantní rehabilitace poskytuje péči pacientům s chronickými i akutními bolestmi pohybového aparátu. Většinou se jedná o bolesti zad, páteře a nosných kloubů. Pečujeme rovněž o pacienty po úrazech či s neurologickými onemocněními.

Terapie je plně hrazena ze zdravotního pojištění. Při první návštěvě se hradí paušální platba za nadstandardní služby nehrazené ze zdravotního pojištění.

Recepce se nachází v -1. patře.

Kde nás najdete

Oblouková 837/7, Praha 10

Ordinační hodiny

Po - Pá
07:30 - 16:00

Kontakty

Recepce (objednávání)

telefon pro SMS

Personální obsazení

prim. MUDr.
Daniel Žižka

Specializuji se na diagnostiku a indikaci léčby poruch pohybového aparátu, indikaci vhodných pomůcek pro hendikepované a indikaci protetického vybavení pro osoby po amputacích. Vystudoval jsem na 2. lékařské fakultě UK v Praze v roce 1999, od té doby vykonávám praxi. Získal jsem atestaci I. stupně v neurologii a atestaci a speciální způsobilost v oboru rehabilitační a fyzikální medicína. Absolvoval jsem kurz manuální medicíny. Před nástupem do Vršovické zdravotní a.s. v roce 2015 jsem působil na několika specializovaných pracovištích. Naposledy na Rehabilitační ambulanci Keltia – MED Zbraslav a Černošice (2012-2014) a Rehabilitační klinice Malvazinky (2006-2012). V letech 1999-2003 jsem paralelně pracoval jako lékař českých paralympiků. Ve styku s pacientem se snažím o maximální empatii. Volba oboru byla v mém případě dána mým vlastním hendikepem po dětské mozkové obrně a snahou pomoci podobně postiženým. Spokojený pacient se zmírněnými obtížemi, či zcela bez obtíží mě vždy motivuje do další práce.

  1. Přijdete, napíšete nebo zavoláte na recepci (viz kontakty).
  2. Můžete mít žádanku od Vašeho lékaře, nebo se bez žádanky objednat k našemu rehabilitačnímu lékaři.
  3. Dle Vaší žádanky nebo předpisu našeho lékaře Vám poté na recepci individuálně přizpůsobí rehabilitační program dle Vašich časových možností.
  4. Dle rozpisu docházíte na jednotlivé léčebné procedury.