Oddělení dlouhodobé následné péče

Oddělení dlouhodobé lůžkové péče poskytuje především ošetřovatelskou péči a kondiční rehabilitační péči pacientům s chronickými chorobami, po cévních mozkových příhodách, úrazech i ortopedických výkonech.

 

Spektrum péče, kterou svým pacientům poskytujeme, je široké.

Staráme se o pacienty nemohoucí, nevyléčitelně nemocné, kteří nemají možnost domácí ošetřovatelské péče. Pacientům se u nás dostává komplexní péče, zaměřené nejen na zdravotní stav, ale také na sociální otázky. Věnuje se jim zkušený tým zdravotnických pracovníků a zároveň úzce spolupracujeme s konziliárními lékaři jiných odborností a pracovníky protetiky.

Připravujeme se k zavedení lůžkové paliativní péče.

Oddělení následné péče disponuje 35 lůžky na 15 pokojích, z toho 4 pokoje jsou nadstandardní.

Vybavení pokojů

Standardní dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje jsou vybaveny polohovatelnými ošetřovatelskými lůžky s antidekubitální matrací, polohovatelným nočním stolkem, jídelním stolem, televizí, WIFI připojením. Koupelna a WC se nachází na chodbě.

Nadstandardní jednolůžkové pokoje jsou vybaveny polohovatelným lůžkem v imitaci dřeva, antidekubitální matrací, polohovatelným stolkem, jídelním stolem, skříněmi, LCD televizí, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC.

MUDr. Petr Stica

Oddělení dlouhodobé následné péče lékař +420499502367
Kristýna Čivrná

Kristýna Čivrná

Oddělení dlouhodobé následné péče vrchní sestra kristyna.civrna@nemocnicevrchlabi.cz +420499502397