Údržbář

Místo práce
Vrchlabí
Druh pracovního poměru
HPP
Termín nástupu
Možný ihned
Nabízený plat (brutto)
od 23 000 Kč - k jednání

Náplň práce

Technická správa svěřené budovy.
Drobné oprava a zednické práce.
Výmalba prostor.
Údržba okolí budovy (zametání, úklid sněhu, sekání trávy).
Zajištění pořádku v objektu.

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravné
  • zlatá karta Dr. Max
  • Cafeterie
  • firemní akce
  • přátelský kolektiv

Požadujeme

●  Ukončené SOU vzdělání

●  Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
●  Praxe na obdobné pozici podmínkou
●  Vyhláška č. 50 výhodou

●  Manuální zručnost, všestrannost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
●  Časovou flexibilitu, analytické myšlení, inovativní přistup, organizační a komunikační dovednosti, proaktivní přístup k práci
●  Technické myšlení, ale i schopnost udržovat pořádek a čistotu

  • Povolené typy souborů: doc, docx, pdf, Max. velikost: 32 MB.
  • Povolené typy souborů: doc, docx, pdf, Max. velikost: 10 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.