10.03.2020

Budoucí maminky! V souvislosti s bezpečnostními opatřeními, které jsou spojené s koronavirem se nás ptáte…..a my Vám odpovídáme…

Zákaz návštěv v Nemocnici Sokolov se NEVZTAHUJE na doprovod u porodu za podmínek, že…

Budoucí maminky! V souvislosti s bezpečnostními opatřeními, které jsou spojené s koronavirem se nás ptáte…..a my Vám odpovídáme…

Zákaz návštěv v Nemocnici Sokolov se NEVZTAHUJE na doprovod u porodu za podmínek, že doprovod:

* podstoupí kontrolu tělesné teploty
* sdělí cestovní anamnézu
* zakoupí si návštěvnický balíček s ochrannými pomůckami

Naši zdravotníci jsou připraveni se postarat o Vás i Vaše miminko! Těšíme se na Vás!

Tým gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice SokolovNejnovější aktuality

Nezařazené 03.08.2022

Iktové centrum obhájilo evropský certifikát

Iktové centrum Nemocnice Sokolov obhájilo evropskou certifikaci ESO (European Stroke Organisation). Ta je potvrzením vysokých standardů tohoto centra a garancí, že pacient dostává v sokolovské nemocnici kvalitativně zcela srovnatelnou diagnostickou i léčebnou péči jako v nejlepších iktových centrech v Evropě. V Sokolově ji ročně využije kolem 400 pacientů s akutní cévní mozkovou příhodou.

Nezařazené 20.05.2022

Přijďte si nechat zkontrolovat svou kůži

Přijďte si do naší nemocnice bez objednání a zdarma nechat zkontrolovat svou kůži. V rámci Evropského dne melanomu Vám ve středu 25. května od 8.00 do 12.00 a poté od 13.00 do 15.00 hodin otestujeme mateřská znaménka a další pigmentové skvrny na kůži. Vyšetření provádíme ručním dermatoskopem.

Nezařazené 20.05.2022

Měření glykémie (hladiny cukru v krvi)

Přijďte si nechat ZDARMA bez objednání vyšetřit glykémii (hladinu cukru) ve Vaší krvi. Odběry se budou konat v pátek 27. 5. od 7.30 do 11.00 hodin na oddělení Klinické biochemie a hematologie v pavilonu C, 1. patro.