30.11.2018

APLIKACE VYSOKÝCH DÁVEK VITAMINU C je nově v porfoliu služeb Nemocnice Sokolov

Ambulance léčby bolesti a multioborová jednotka intenzivní péče Nemocnice Sokolov nově rozšiřuje své léčebné portfolio o podpůrnou terapii intravenózní aplikací vysokých dávek Vitaminu…

APLIKACE VYSOKÝCH DÁVEK VITAMINU C je nově v porfoliu služeb Nemocnice Sokolov

Ambulance léčby bolesti a multioborová jednotka intenzivní péče Nemocnice Sokolov nově rozšiřuje své léčebné portfolio o podpůrnou terapii intravenózní aplikací vysokých dávek Vitaminu C. Z této léčby mohou profitovat například pacienti se sníženou imunitou, s chronickou únavou, onkologicky nemocní podstupující chemoterapii.

Neboť se nejedná se o léčbu hrazenou zdravotními pojišťovnami, léčbu hradí pacient. Cena aplikace jedné dávky Vitaminu C – Injektopas 7,5 gramu je 750 Kč.

Léčba se provádí ambulantně pod dozorem školeného personálu. Při léčbě je vždy nutno dbát na dostatečný příjem tekutin – zhruba 1,5 až 2 litry denně. Léčba vysokými dávkami vitamínu C je vhodná prakticky pro všechny pacienty vyjma pacientů s opakující se tvorbou kamenů v močových cestách a s již existujícím snížením funkce ledvin – zejména těch, kteří podstupují dialýzu, též u onemocnění látkové přeměny železa spojenými s nadměrným ukládáním železa v těle.

Jedná se o bezpečnou léčbu s minimem nežádoucích účinků.

V případě zájmu kontaktujte Ambulanci léčby bolesti na tel: 352 520 285.Nejnovější aktuality

Nezařazené 03.08.2022

Iktové centrum obhájilo evropský certifikát

Iktové centrum Nemocnice Sokolov obhájilo evropskou certifikaci ESO (European Stroke Organisation). Ta je potvrzením vysokých standardů tohoto centra a garancí, že pacient dostává v sokolovské nemocnici kvalitativně zcela srovnatelnou diagnostickou i léčebnou péči jako v nejlepších iktových centrech v Evropě. V Sokolově ji ročně využije kolem 400 pacientů s akutní cévní mozkovou příhodou.

Nezařazené 20.05.2022

Přijďte si nechat zkontrolovat svou kůži

Přijďte si do naší nemocnice bez objednání a zdarma nechat zkontrolovat svou kůži. V rámci Evropského dne melanomu Vám ve středu 25. května od 8.00 do 12.00 a poté od 13.00 do 15.00 hodin otestujeme mateřská znaménka a další pigmentové skvrny na kůži. Vyšetření provádíme ručním dermatoskopem.

Nezařazené 20.05.2022

Měření glykémie (hladiny cukru v krvi)

Přijďte si nechat ZDARMA bez objednání vyšetřit glykémii (hladinu cukru) ve Vaší krvi. Odběry se budou konat v pátek 27. 5. od 7.30 do 11.00 hodin na oddělení Klinické biochemie a hematologie v pavilonu C, 1. patro.