13.09.2021

Rodinný den v roudnické nemocnici

V pátek 10. 9. 2021 se uskutečnil Rodinný den pro zaměstnance nemocnice a jejich rodinné příslušníky, tentokrát rozšířený také o opožděnou oslavu Dne dětí, která - s ohledem na pandemická opatření - nemohla proběhnout v tradičním červnovém termínu. O to víc si přítomní páteční společné setkání užili, k čemuž přispělo nejen hezké pozdně letní počasí, ale zejména pestrý program s občerstvením a celková pohoda vyzařující z malých i velkých návštěvníků.

 

Zaměstnance s jejich malými i velkými rodinnými příslušníky přivítal Ing. Jaroslav Kratochvíl, ředitel Nemocnice Roudnice nad Labem, spolu s generální ředitelkou Penta Hospitals CZ Mgr. Barborou Vaculíkovou a místostarostou Roudnice nad Labem Vlastimilem Čtverákem. Pak už následovala společná zábava, které dominovaly zejména atrakce připravené pro malé účastníky, kteří mohli využít pouťové atrakce, projet se vláčkem, vyzkoušet své dovednosti při lukostřelbě i na pouťové střelnici, ale také mohli zkusit zaplétání copánků nebo korálkování, a zejména holčičky využily možnost malování na obličej. To vše bylo doplněno hravými soutěžemi. Během akce si přítomní mohli také prohlédnout techniku integrovaného záchranného systému. Podle reakcí a všudypřítomných úsměvů na tvářích dětí se akce jednoznačně vydařila.

FotogalerieNejnovější aktuality

Nezařazené 20.09.2021

Hledáme řidiče vozidla Dopravy nemocných, raněných a rodiček

Nezařazené 17.09.2021

Roudnická nemocnice má nový rentgen – moderní skiagraf

Nemocnice Roudnice nad Labem uvedla do provozu nový, plně digitální rentgenový přístroj, který proti původnímu rentgenu poskytuje rychlejší a kvalitnější snímky a skrývá i další výhody, které ocení zdravotnický personál i pacienti, pro které se s novým přístrojem navíc výrazně sníží čekací doby na vyšetření.

Nezařazené 16.09.2021

V roudnické nemocnici proběhlo předání symbolického dárcovského šeku od Veolia Energie ČR