Nemocnice Roudnice nad Labem

Naše nemocnice poskytuje péči nejen pro spádový region Roudnice nad Labem a okolí, ale má význam i pro celý Ústecký kraj. Snažíme se stále rozšiřovat spektrum svých služeb včetně jejich kvality a modernizovat vybavení nemocnice.

 
 

ZÁKAZ NÁVŠTĚV V NEMOCNICI

V celé nemocnici od dnešního dne 17. 12. 2021  je vyhlášen úplný zákaz návštěv na všech lůžkových odděleních (včetně oddělení LDN/ONRP).

OČKOVÁNÍ PROTI ONEMOCNĚNÍ COVID-19 PRO VEŘEJNOST

Naše nemocnice zahájila od 3. března 2021 očkování proti onemocnění covid-19 pro veřejnost. Očkovací místo je umístěno ve 2. patře polikliniky v prostoru OKBH. Zájemci o očkování se musí zaregistrovat online prostřednictvím Centrálního rezervačního systému: zde.

Pro rychlejší administrativní zpracování si můžete stáhnout a vyplnit formulář „Informovaný souhlas s aplikací očkovací látky COVID-19“: zde.

Pro rychlejší administrativní zpracování si můžete stáhnout a vyplnit formulář „Dotazník o zdravotním stavu před očkováním proti COVIDU-19“, který je potřeba vyplnit před každým očkováním: zde.

Provozní doba: Pondělí a čtvrtek od 10:00 – 16:00

Informace pro očkované

ODBĚROVÉ MÍSTO: PCR testy pro samoplátce

Objednání termínu (PCR testy – pro samoplátce): zde

!!! K otestování PCR na podnět KHS nebo praktického lékaře můžete využít nejbližší registrovaná odběrová místa, která najdete na webu KHS http://www.khsusti.cz/ (Litoměřice, Štětí).

Otevírací doba odběrového místa v Nemocnici Roudnici nad Labem:

  • Úterý: 9.00 – 14.00 hod.
  • Čtvrtek: 9.00 – 14.00 hod.

 

Ceny vyšetření:

RT-PCR (výtěr z nosohltanu)

  1. 0,- Kč preventivní PCR test pro všechny osoby, které jsou účastny veřejného zdravotního pojištění v České republice a podle platného MO MZ ČR. Dodání výsledku SMS zprávou, případně e-mailem do 48 hodin od přijetí vzorku k vyšetření. Bezplatný certifikát v angličtině je ke stažení na adrese ocko.uzis.cz.
  2. 800,- Kč PCR vyšetření. Dodání výsledku SMS zprávou, případně e-mailem do 48 hodin od přijetí vzorku k vyšetření [Pozn. cena vyšetření činí částku 600,- Kč; cena za odběr vzorku 200,- Kč];

 

 

 

Zdravotnické služby

Aktuálně

700. miminko v naší roudnické porodnici

Dne 3.12. 2021 v 16:13 hodin se v naší roudnické porodnici narodilo 700. miminko – chlapeček Eduard Zima. Rodičům gratulujeme a přejeme všem hodně štěstí a zdraví.

Více...

Objednejte si sanitku z naší nemocnice

Potřebujete se dopravit na lékařské vyšetření, operaci nebo i zpět domů z nemocnice? Objednejte si sanitku z naší nemocnice, převoz je plně hrazený pojišťovnami. Stačí si vyžádat od svého ošetřujícího lékaře „Příkaz ke zdravotnímu transportu“ a sanitku si objednáte na tel. čísle 416 858 460 v čase od 6.00 – 14.30 hod. Naplánujte si s námi cestu k lékaři nejenom do Nemocnice Roudnice nad Labem, ale i na lékařské vyšetření na vyšší pracoviště např. Praha, Ústí nad Labem a okolí.

Více...

Mezinárodní nekuřácký den

Dnes je Mezinárodní nekuřácký den, kterým si připomínáme zdravotní rizika spojená s kouřením. Kouření je rizikovým faktorem kardiovaskulárních onemocnění především CHOPN (chronická obstrukční plicní nemoc) a na prvním místě rakoviny plic. Jedná se o klasickou závislost, a to jak psychickou, tak fyzickou. Nejdůležitější je primární prevence. Normální je nekouřit - nezačínejme s tím!

Více...

KONTAKTUJTE NÁS

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.