12.10.2020

VAŠI BLÍZCÍ VÁS POTŘEBUJÍ. VYUŽIJTE MOŽNOST SPOJIT SE S NIMI PROSTŘEDNICTVÍM TABLETU A APLIKACE SKYPE.

Vážení rodinní příslušníci a blízcí našich pacientů, uvědomujeme si, že státem nařízená opatření jsou nepříjemná pro naše pacienty i pro Vás, jejich blízké, kdy všem chybí tolik potřebná…

VAŠI BLÍZCÍ VÁS POTŘEBUJÍ. VYUŽIJTE MOŽNOST SPOJIT SE S NIMI PROSTŘEDNICTVÍM TABLETU A APLIKACE SKYPE.

 
Vážení rodinní příslušníci a blízcí našich pacientů,
 
uvědomujeme si, že státem nařízená opatření jsou nepříjemná pro naše pacienty i pro Vás, jejich blízké, kdy všem chybí tolik potřebná komunikace. Proto jsme spustili audiovizuální komunikaci prostřednictvím tabletů, které jsme rozmístili do všech našich odděleních. Tablety obsluhují naše pracovnice a vybrané sestry a budou v provozu denně od 14:00 do 17:00 hod. Věříme, že tuto možnost komunikace se svými blízkými využijete.
 
Spojení je možné navázat prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu, tabletu, nebo počítače přes aplikaci SKYPE. Videohovory SKYPE využívají internetové připojení. K dispozici je audio i video přenos.
 
Zde jsou jména Skype adres, prostřednictvím kterých se můžete s Vaším blízkým spojit. Naše pracovnice po přijetí hovoru vyhledá Vašeho blízkého a bude asistovat při navázání komunikace. V případě, že se nedovoláte, pokusíme se Vám zavolat zpět po ukončení hovorů těch, kteří se dovolali před Vámi. Aby se dostalo na všechny, prosíme, respektujte maximální dobu hovoru 10 min.
 
ODDĚLENÍ                                                                 JMÉNO NA SKYPE
Oddělení následné péče – přízemí                            Nemocnice Ostrov 1
Oddělení následné péče – interna                             Nemocnice Ostrov 2
NIP II – DIOP                                                             Nemocnice Ostrov 3
NIP I                                                                           Nemocnice Ostrov 4
DIOP – OVP                                                                Nemocnice Ostrov 5
 
Využijte této příležitosti a spojte se se svými blízkými. V této nelehké době je více než nutné podpořit hospitalizované pacienty a být jim na blízku.
 
S pozdravem
 
Bc. František Werner
ředitel Nemocnice OstrovNejnovější aktuality

Nezařazené 09.06.2022

AMBULANCE CHRONICKÝCH RAN

Přijímáme pacienty do nově otevřené ambulance chronických ran, která je zaměřena na léčbu nehojících se defektů. Najdete nás v přízemí naší nemocnice, v chirurgické ambulanci. Ordinační hodiny jsou denně od pondělí-pátku od 7:00 do 14:00 a bez objednání. Bližší informace na tel. čísle 353 364 137, 603 826 400. Specializujeme se zejména na: - defekty v terénu tzv. diabetické nohy - bércové vředy z důvodu tepenní a žilní nedostatečnosti - proleženiny (dekubity) - rozpuštění (dehiscence) chirurgických ran - popáleniny - ostatní dlouhodobě se nehojící se rány Nabízíme: - maximální komfort - individuální přístup ke klientovi a rodině - péče poskytovaná certifikovaným personálem - používání osvědčených speciálních i tradičních materiálů - spolupráce s multidiciplinárním týmem - převazy je možné provádět přes agenturu domácí péče - telefonické konzultace

Nezařazené 28.04.2022

Poděkování personálu z oddělení gerontopsychiatrie

Děkujeme panu primáři Pišvejcovi za jeho krásná slova a ocenění práce našeho personálu z oddělení gerontopsychiatrie. Velmi si vážíme Vaší podpory.

Nezařazené 08.03.2022

Poděkování personálu radiologického oddělení za jejich péči o pacientku