01.10.2020

Nemocnice Ostrov získala certifikát kvality a bezpečí 2020 jako Absolutní vítěz projektu v kategorii akutní lůžková péče.

Již po osmé vyhlásila Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví, s.r.o. výsledky ankety o Kvalitní a bezpečnou nemocnici. Nemocnice Ostrov se stala „Absolutním vítězem projektu“ v kategorii…

Nemocnice Ostrov získala certifikát kvality a bezpečí 2020 jako Absolutní vítěz projektu v kategorii akutní lůžková péče.

 Již po osmé vyhlásila Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví, s.r.o. výsledky ankety o Kvalitní a bezpečnou nemocnici. Nemocnice Ostrov se stala „Absolutním vítězem projektu“ v kategorii akutní lůžková péče.

Výsledky ankety byly vyhlášeny v rámci XII. celostátní konference Kvalita zdravotní péče a akreditace, která se konala 16. září 2020 v Praze. Plaketu si osobně převzala manažerka kvality Nemocnice Ostrov Helena Piškaninová.
 
„Kvalita a bezpečná péče patří v naší nemocnici mezi nejsledovanější atributy a převzetí certifikátu jako „absolutní vítěz“ je ocenění pro všechny zaměstnance, kteří se na jeho získání dodržováním všech pravidel podíleli,“ uvedla Helena Piškaninová.
Ocenění Kvalitní a bezpečná nemocnice 2020 získávají každoročně nemocnice, které byly v uplynulém roce (od září 2019 do srpna 2020) akreditovány Českou společností pro akreditaci ve zdravotnictví s.r.o. a současně byly auditory této společnosti vyhodnoceny jako Kvalitní a bezpečná nemocnice za nadstandardní a vysoce kvalitní přístup k řízení kvality a bezpečí, pacientům i zaměstnancům.

Plakety jsou získávány ve třech kategoriích – v akutní lůžkové péči, v dlouhodobé následné lůžkové péči a kvalitní a bezpečná ambulance.
„Vnímám to jako výsledek dobré a kolektivní práce, navzdory nelehké situaci, ve které se nyní nacházíme. O to víc mě těší, že právě v této době je i nadále kvalita a bezpečí našich pacientů pro naše zdravotníky na prvním místě,“ podotkl František Werner, ředitel nemocnice.Nejnovější aktuality

Nezařazené 09.06.2022

AMBULANCE CHRONICKÝCH RAN

Přijímáme pacienty do nově otevřené ambulance chronických ran, která je zaměřena na léčbu nehojících se defektů. Najdete nás v přízemí naší nemocnice, v chirurgické ambulanci. Ordinační hodiny jsou denně od pondělí-pátku od 7:00 do 14:00 a bez objednání. Bližší informace na tel. čísle 353 364 137, 603 826 400. Specializujeme se zejména na: - defekty v terénu tzv. diabetické nohy - bércové vředy z důvodu tepenní a žilní nedostatečnosti - proleženiny (dekubity) - rozpuštění (dehiscence) chirurgických ran - popáleniny - ostatní dlouhodobě se nehojící se rány Nabízíme: - maximální komfort - individuální přístup ke klientovi a rodině - péče poskytovaná certifikovaným personálem - používání osvědčených speciálních i tradičních materiálů - spolupráce s multidiciplinárním týmem - převazy je možné provádět přes agenturu domácí péče - telefonické konzultace

Nezařazené 28.04.2022

Poděkování personálu z oddělení gerontopsychiatrie

Děkujeme panu primáři Pišvejcovi za jeho krásná slova a ocenění práce našeho personálu z oddělení gerontopsychiatrie. Velmi si vážíme Vaší podpory.

Nezařazené 08.03.2022

Poděkování personálu radiologického oddělení za jejich péči o pacientku