30.01.2019

Když studenti tančí….Ples střední zdravotnické školy Karlovy Vary

Poslední lednový pátek roku 2019 patřil v Grandhotelu Pupp abiturientům pěti tříd Střední zdravotnické školy Karlovy Vary. Nádherný večer s nimi sdílely i zástupkyně Nemocnice Ostrov, která…

Když studenti tančí….Ples střední zdravotnické školy Karlovy Vary

Poslední lednový pátek roku 2019 patřil v Grandhotelu Pupp abiturientům pěti tříd Střední zdravotnické školy Karlovy Vary. 

Nádherný večer s nimi sdílely i zástupkyně Nemocnice Ostrov, která je součástí zdravotnické skupiny Penta Hospitals CZ, Lenka Dlouhá – náměstek ošetřovatelské péče a Michaela Jirkovská – personalistka. 
"Děkujeme studentům za pozvání na ples a květiny, které si pro nás připravili, bylo to velmi milé setkání jak s nimi, tak i s vedením školy," uvedla Lenka Dlouhá. 

V polovině února se se studenty opět setkají, tentokrát na půdě školy, kdy jim nabídnou spolupráci s našimi zdravotnickými zařízeními a odhalí jejich možnosti. "Pro studenty připravujeme každoročně exkurze a umožňujeme jim získání praxe na našich odděleních, a to nejen v letních měsících," doplnila Dlouhá.

Nemocnice Ostrov drží všem studentům palce při skládání jejich zkoušky z dospělosti!
Nejnovější aktuality

Nezařazené 09.06.2022

AMBULANCE CHRONICKÝCH RAN

Přijímáme pacienty do nově otevřené ambulance chronických ran, která je zaměřena na léčbu nehojících se defektů. Najdete nás v přízemí naší nemocnice, v chirurgické ambulanci. Ordinační hodiny jsou denně od pondělí-pátku od 7:00 do 14:00 a bez objednání. Bližší informace na tel. čísle 353 364 137, 603 826 400. Specializujeme se zejména na: - defekty v terénu tzv. diabetické nohy - bércové vředy z důvodu tepenní a žilní nedostatečnosti - proleženiny (dekubity) - rozpuštění (dehiscence) chirurgických ran - popáleniny - ostatní dlouhodobě se nehojící se rány Nabízíme: - maximální komfort - individuální přístup ke klientovi a rodině - péče poskytovaná certifikovaným personálem - používání osvědčených speciálních i tradičních materiálů - spolupráce s multidiciplinárním týmem - převazy je možné provádět přes agenturu domácí péče - telefonické konzultace

Nezařazené 28.04.2022

Poděkování personálu z oddělení gerontopsychiatrie

Děkujeme panu primáři Pišvejcovi za jeho krásná slova a ocenění práce našeho personálu z oddělení gerontopsychiatrie. Velmi si vážíme Vaší podpory.

Nezařazené 08.03.2022

Poděkování personálu radiologického oddělení za jejich péči o pacientku