VŠEOBECNÁ SESTRA, PRAKTICKÁ SESTRA pro INTERNÍ JIP

Místo práce
Ostrov

Druh pracovního poměru
HPP

Termín nástupu
Ihned

Nabízený plat (brutto)
náborový příspěvek 50 000,- Kč

Náplň práce, právomoci a odpovědnosti

Informace o výběrovém řízení

Nabízíme individuální přístup, přátelské prostředí, plně podporujeme osobní rozvoj. Odměňování mimo rámec státních tabulek, nabízíme i možnost zkrácených úvazků a různých typů pracovních poměrů. Nabízíme: - práci v moderním pracovním prostředí - motivující mzdové ohodnocení (výplata dle nastavených pravidel) - možnost vzdělávání a osobního rozvoje - 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké benefity - možnost příspěvku na ubytování v rámci stěhování až do výše 3.500,-Kč/měsíčně po dobu 3 let (výplata dle nastavených pravidel)

Pozícii vyhovují uchadzači se vzdelaním

Požadavky: - SZŠ obor všeobecná sestra, praktická sestra, VOŠZ, VŠ všeobecná sestra - specializační studium v interním oboru výhodou - není podmínkou - bezúhonnost a zdravotní způsobilost - empatie, samostatnost, pracovitost, trpělivost, spolehlivost a zodpovědnost - korektní a vstřícné chování a vystupování - aktivita a profesionální přístup

Osobnostní předpoklady a zručnosti

odborná způsobilost, bezúhonnost, loajalita, spolehlivost a odpovědnost, aktivní přístup k práci, vstřícné chování.