STANIČNÍ SESTRA pro oddělení Následné intenzivní péče NIP I.

Místo práce
Nemocnice Ostrov
Druh pracovního poměru
HPP, ranní směny
Termín nástupu
září 2024
Nabízený plat (brutto)
dle dohody

Náplň práce

  • organizace provozu pracoviště a spolupráce s vrchní sestrou a s dalšími odděleními nemocnice
  • zodpovědnost za kvalitu poskytované péče a dodržování standardních ošetřovatelských postupů

Nabízíme

  • zajímavou a zodpovědnou práci na ranní směny
  • motivující mzdové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost plné realizace v oboru, podporu osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování, příspěvek na stravu až 600 Kč měsíčně formou karty Benefit Plus
  • možnost příspěvku na ubytování v rámci stěhování až do výše 3.500, -Kč/měsíčně po dobu 3 let

Požadujeme

  • odbornou způsobilost k výkonu povolání Všeobecné sestry
  • praxi v oboru minimálně 5 let
  • specializace v intenzivní péči výhodou
  • manažerské dovednosti, zkušenost s vedením týmu
  • profesionální přístup k plnění úkolů a organizační schopnosti
  • samostatnost, iniciativu a komunikativnost
  • uživatelskou znalost PC

Informace o výběrovém řízení

Požadované doklady pro zařazení do výběrového řízení:

  • Strukturovaný životopis
  • Motivační dopis
  • Kopie dokladů o dosaženém vzdělání

Termín uzávěrky přihlášek: do 31.07.2024

Vzdělání v oboru

specializace v intenzivní péče – výhodou

Kontakt

Bližší informace a zaslání všech podkladů:
Michaela Jirkovská – personalistka pro ošetřovatelský úsek
telefon: 608070839
e-mail: michaela.jirkovska@nemocniceostrov.cz

adresa: Personální oddělení, U Nemocnice 1161, 363 01 Ostrov