Lékař na rehabilitační oddělení

Místo práce
Ostrov

Druh pracovního poměru
HPP

Termín nástupu
Dle dohody

Nabízený plat (brutto)

Náplň práce, právomoci a odpovědnosti

Lékař se specializovanou způsobilostí na rehabilitační oddělení

Informace o výběrovém řízení

Nabízíme individuální přístup, přátelské prostředí, plně podporujeme osobní rozvoj. Odměňování mimo rámec státních tabulek, nabízíme i možnost zkrácených úvazků a různých typů pracovních poměrů. Požadavky pro přihlášení: motivační dopis, strukturovaný životopis, kvalifikační doklady Nabízíme: • dlouhodobou perspektivní spolupráci • motivující nadstandardní smluvní mzdu • podpora osobního rozvoje • zvyšování či prohlubování kvalifikace (studium, školení, kongresy, stáže, workshopy) • realizace v oboru • příjemné pracovní prostředí • příspěvek na ubytování

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

Požadujeme: • vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecného lékařství • specializovanou způsobilost prvního stupně v neurologickém nebo interním oboru • výhodou lékař v přípravě na specializaci v oboru rehabilitační a fyzikální medicína • komunikační schopnosti • zdravotní způsobilost a bezúhonnost

Osobnostní předpoklady a zručnosti

Odborná způsobilost, bezúhonnost, loajalita, spolehlivost a odpovědnost, aktivní přístup k práci, vstřícné chování.