11.05.2021

Poděkování za péči

Velice bychom chtěli vyjádřit hlubokou poklonu a velké poděkování veškerému personálu Nemocnice Bubeneč... Díky úžasnému přístupu a péči mám nyní matku doma a je plně soběstačná... Velice tímto děkujeme a hluboce se klaníme, protože případy a příběhy se kterým se tito lidé dnes a denně setkávají a vše zvládají a ještě dokáží vykouzlit úsměv si zaslouží hluboký obdiv a poklonu.

Dobrý den, vážený pane doktore Werbiku,

jakožto řediteli nemocnice INTERNA Co, spol. s.r.o. v Bubenči se na Vás obracím s následujícím řádky.

Moje matka Ilona byla převezena z nemocnice Královské Vinohrady po vážné operaci a prakticky byla nechodící a málo soběstačná.

Následně se podařil převoz k vám, kde byla umístěna na Pavilon A – 1. patro. Již v první dny, jsme byli velice mile překvapeni úžasným přístupem personálu. Následující péče se nedá vhodnými superlativy popsat. O matku se ihned začali starat a pomáhat ji, ale hlavně začala i rehabilitovat. Díky úžasnému přístupu a péči mám nyní matku doma a je plně soběstačná.

Velice bychom tedy chtěli vyjádřit hlubokou poklonu a velké poděkování veškerému personálu na Pavilon A – 1. patro. panu primáři, paní doktorce, staniční sestře, rehabilitační sestře, sestrám, sanitářkám, ošetřovatelům, ale také i sociální pracovnici, která pomohla s převozem a dokumenty. Vzhledem k tomu, že všichni byli úžasní, tak záměrně nepíšeme jména, abychom nechtěně na někoho nezapomněli, nebo nenapsali někoho před někým jiným.

Tito lidé se dle matky chovali jako andělé, kteří ji pomohli dostat se z pekla odkázání na cizí osobu. Dokázali matce dát zpět chuť žít a dát pozitivní myšlení.

Velice tímto děkujeme a hluboce se klaníme, protože případy a příběhy se kterým se tito lidé dnes a denně setkávají a vše zvládají a ještě dokáží vykouzlit úsměv si zaslouží hluboký obdiv a poklonu.

Děkujeme,
Mgr. Petr PolákNejnovější aktuality

Nezařazené 17.01.2022

Děkovné dopisy

Nezařazené 14.05.2021

Děkovný dopis

Přejeme Vám a celému kolektivu mnoho sil ve Vaší nelehké práci.

Nezařazené 12.05.2021

Mezinárodní den sester

Milé sestřičky, děkujeme za vaši náročnou práci, přejeme vám krásný Mezinárodní den sester 🍀