05.08.2022

Nová ordinace PL v Horním Slavkově

Ambulance Penta převzala plnou péči o pacienty pana doktora Švejdy, který odešel do důchodu. Pro obyvatele města, kde žije 5 500 lidí to znamená, že budou mít i nadále zajištěnu základní zdravotní péči v místě a dokonce se rozšíří i její dostupnost.

Už od července se navíc každé úterý rozšíří ordinační doba až do šesté hodiny večerní. „Chceme tak vyjít vstříc i lidem, kteří nemají akutní problémy a potřebují například preventivní prohlídku, ale museli by si na ni vzít volno v zaměstnání,“ říká ředitelka Ambulance Penta Mgr. Jana Šperlová, MHA.

Novým praktickým lékařem pro obyvatele Horního Slavkova se tak od července stane Alexandr Januševič, který má více než dvacetiletou praxi v oboru. Obyvatelé Horního Slavkova budou mít zajištěný plynulý přechod k nastupujícímu lékaři bez nutnosti přeregistrace.

 Nejnovější aktuality

Nezařazené 03.10.2022

Hledáme mladé praktické lékaře

Máte chuť do práce? U nás můžete ordinovat a zároveň se věnovat dalšímu studiu. Po atestaci pak převezmete celou ordinaci.

Nezařazené 29.08.2022

Skupinové cvičení ACT

Co je ACT? Akrální koaktivační terapie využívá poloh při cvičení, které vychází z pohybového vývoje dětí. Pojďte se navrátit do dětského období, kde pohyb byl přirozenou součástí života. Při cvičení je kladen důraz na oporu dlaní rukou a pat nohou, které tvoří opěrné body napomáhající napřímit páteř.

Nezařazené 29.08.2022

Nová ordinace PL v Pardubicích

Novou ordinaci praktického lékaře pro dospělé mají od srpna k dispozici obyvatelé pardubických Polabin. Otevřela se v budově tamního Alzheimer Home v Bělehradské ulici a o zájemce rozhodně nemá nouzi. Registrovat se totiž mohou přijít i bez předchozí objednávky.