03.10.2022

Hledáme mladé praktické lékaře

Máte chuť do práce? U nás můžete ordinovat a zároveň se věnovat dalšímu studiu. Po atestaci pak převezmete celou ordinaci.

Nabízíme
• Trvalý dozor garanta a školitele
• Zázemí akreditovaného pracoviště pro vzdělávání
v oboru Všeobecné praktické lékařství
• Kompletní příprava vzdělávacího plánu včetně zajištění praxí a stáží na akreditovaných pracovištích a to bez vašich dalších investic
• Flexibilní pracovní doba
• Motivační způsob odměňování
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na ubytování, případně zajištění služebního bytu

V případě zájmu kontaktujte prosím paní Ivu Kadilakovou, telefonicky: +420 734 640 451 nebo e-mailem: iva.kadilakova@ambulancephcz.cz.Fotogalerie

Nejnovější aktuality

Nezařazené 29.08.2022

Skupinové cvičení ACT

Co je ACT? Akrální koaktivační terapie využívá poloh při cvičení, které vychází z pohybového vývoje dětí. Pojďte se navrátit do dětského období, kde pohyb byl přirozenou součástí života. Při cvičení je kladen důraz na oporu dlaní rukou a pat nohou, které tvoří opěrné body napomáhající napřímit páteř.

Nezařazené 29.08.2022

Nová ordinace PL v Pardubicích

Novou ordinaci praktického lékaře pro dospělé mají od srpna k dispozici obyvatelé pardubických Polabin. Otevřela se v budově tamního Alzheimer Home v Bělehradské ulici a o zájemce rozhodně nemá nouzi. Registrovat se totiž mohou přijít i bez předchozí objednávky.

Nezařazené 15.08.2022

Nová posila Gynekologické ambulance

Gynekologická ambulance v Karlových Varech má další posilu. Od začátku září bude našim pacientkám každé úterý od 7:30 do 13:30 hod. k dispozici paní doktorka Barbora Müller. Oblíbená lékařka s bohatými zkušenostmi a atestací v oboru gynekolog-porodník tak doplní tým, který bude ženám k dispozici plných pět dní v týdnu.