15.08.2022

Nová posila Gynekologické ambulance

Gynekologická ambulance v Karlových Varech má další posilu. Od začátku září bude našim pacientkám každé úterý od 7:30 do 13:30 hod. k dispozici paní doktorka Barbora Müller. Oblíbená lékařka s bohatými zkušenostmi a atestací v oboru gynekolog-porodník tak doplní tým, který bude ženám k dispozici plných pět dní v týdnu.

Barbora Müller vystudovala 1. Lékařskou fakultu v Praze, obor Všeobecné lékařství. Po studiu nastoupila na Gynekologicko-porodnické oddělení Nemocnice Ostrov, kde pracovala do první mateřské dovolené. Od roku 2019 pečuje o ženy na Gynekologicko-porodnickém oddělení Nemocnice Sokolov. Dnes patří mezi nejvyhledávanější lékaře ve svém oboru v kraji. Kromě specializované způsobilosti v oboru Gynekologie a porodnictví se věnovala i předporodním kurzům, laktačnímu poradenství, nyní vede kurz nošení dětí v šátku v sokolovské nemocnici.
Více informací k ambulanci naleznete zde.


Nejnovější aktuality

Nezařazené 03.10.2022

Hledáme mladé praktické lékaře

Máte chuť do práce? U nás můžete ordinovat a zároveň se věnovat dalšímu studiu. Po atestaci pak převezmete celou ordinaci.

Nezařazené 29.08.2022

Skupinové cvičení ACT

Co je ACT? Akrální koaktivační terapie využívá poloh při cvičení, které vychází z pohybového vývoje dětí. Pojďte se navrátit do dětského období, kde pohyb byl přirozenou součástí života. Při cvičení je kladen důraz na oporu dlaní rukou a pat nohou, které tvoří opěrné body napomáhající napřímit páteř.

Nezařazené 29.08.2022

Nová ordinace PL v Pardubicích

Novou ordinaci praktického lékaře pro dospělé mají od srpna k dispozici obyvatelé pardubických Polabin. Otevřela se v budově tamního Alzheimer Home v Bělehradské ulici a o zájemce rozhodně nemá nouzi. Registrovat se totiž mohou přijít i bez předchozí objednávky.