13.07.2022

Přinášíme vám akční nabídku na letní měsíce

Pokud si u nás do 31. 8. 2022 zakoupíte multifokální brýle, dáme vám navíc zdarma jedna obyčejná jednoohnisková skla (plasty). Ty můžete využít na další brýle pro vás nebo pro někoho z rodiny.

V naší nové optice v budově České spořitelny (Boženy Němcové 2042, Sokolov) vás navíc čeká příjemné prostředí a dobrá káva.
Měření na brýle provádíme v expresním termínu. K dispozici vám je nejen diplomovaný optik, ale také oční lékař, který v případě potřeby provede odborné vyšetření.
Servis na brýle zakoupené u nás máte zdarma i po záruce.


Nejnovější aktuality

Nezařazené 03.10.2022

Hledáme mladé praktické lékaře

Máte chuť do práce? U nás můžete ordinovat a zároveň se věnovat dalšímu studiu. Po atestaci pak převezmete celou ordinaci.

Nezařazené 29.08.2022

Skupinové cvičení ACT

Co je ACT? Akrální koaktivační terapie využívá poloh při cvičení, které vychází z pohybového vývoje dětí. Pojďte se navrátit do dětského období, kde pohyb byl přirozenou součástí života. Při cvičení je kladen důraz na oporu dlaní rukou a pat nohou, které tvoří opěrné body napomáhající napřímit páteř.

Nezařazené 29.08.2022

Nová ordinace PL v Pardubicích

Novou ordinaci praktického lékaře pro dospělé mají od srpna k dispozici obyvatelé pardubických Polabin. Otevřela se v budově tamního Alzheimer Home v Bělehradské ulici a o zájemce rozhodně nemá nouzi. Registrovat se totiž mohou přijít i bez předchozí objednávky.